Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova fordulhatnék ez ügyben?

Hova fordulhatnék ez ügyben?

Figyelt kérdés

Tegnap anyukám elvitte a beteg cicánkat az állatorvoshoz, aki (mondván hogy már nem lehet segíteni rajta) megfojtotta!

Állítólag vattát tömött a szájába, le a torkán és ettől meg is fulladt szerencsétlen.

Nagyon felháborított a dolog, az is hogy anyu ezt engedte, de állítólag nem akart szembeszállni az orvossal.

Ha felajánlotta volna hogy elaltatja akkor kifizettük volna, nem lett volna semmi ellenvetésünk, de amit az orvos csinált az szerintem nem etikus.

Hogy tehetett ilyet????

Hol tehetnék bejelentést?


2009. máj. 27. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is ez állatkínzás, tehát akár fel is jelentheted rendőrségen. Másodszor jelentsd a Magyar Állatorvosi Kamara részére: [link] Ilyenért simán visszavonhatják az engedélyét, már ha van neki egyáltalán.
2009. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Éppen eszek és bizisten kifordult a számból a falat... Azonnal menj a rendőrségre, kamarához, mindenhová, ahová tudsz!

A cica ott maradt nála? Remélem nem, mert akkor már biztos eltüntette az a ...!

Anyukád meg hogy hagyhatta ezt???? Már ne is haragudj, mi az, hogy nem mer szembeszállni az orvossal? Talán félt tőle? Ő is ugyanolyan hibás, hogy végignézte!!!

2009. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is haragszom anyura ez miatt, lehet hogy fel sem fogta akkor hogy mi történik, én nem hagytam volna hogy ezt tegye. Sajnos a cica ott maradt.
2009. máj. 27. 16:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Fordulj a Zöld Zebrásokhoz! Segíteni fognak, nem hagyják, hogy egy állatkínzó orvos tevékenykedjen az országban!
2009. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az állatkínzás bűncselekmény, azonnal menj el a rendőrségre, és jelentsd fel az orvost. Az orvosi mivolta semmi ilyesmire nem jogosítja fel.
2009. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt én nem tudom elhinni, állatorvos ilyet nem tehet. Talán valami félreértésről lehet szó.
2009. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én sem tudom elhinni de ez volt!!!!! :(
2009. máj. 28. 09:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt én sem tudom elhinni! Tényleg vmi félreértés van! Te beszéltél az orvossal???? Kérdezz rá, mi történt?! Talán Anyukád vmit kihagy a történetből. Nem értette, vagy vmi ilyesmi... Nem hiszem, hogy ilyet tesz egy orvos. Pláne nem szemtanú (Anyukád) előtt!! Még ha egy kókler, szemét orvos is, akkor sem hülye.

Mielőtt vhova is mész, kérdezzd meg az orvost! Esetleg menjetek vissza Anyukáddal! Nehogy vmit a doki is elferdítsen, ha úgy igaz, ahogy Ti tudjátok. Lehet szembesíteni.


Sok sikert!

A cicádat nagyon sajnálom! :(

2009. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm kihívta az állatorvost a kutyájához. A doki beállt az udvarba, lekezelte a kutyát, majd mikor ki akart tolatni az udvarból, a kiskutya valahogy az autó alá szaladt és elütötte. Kiszállt, megnézte és hangosan elkezdett röhögni.

Szóval, erről ennyit, hogy mit tehet meg egy "állatorvos" és mit nem...

2009. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze mindenképpen kérdőre vonom az orvost. Nem tudom én se hogy mit gondoljak, mert állítólag a legjobb orvos a városunkban. Ezért is bíztunk meg benne...
2009. máj. 28. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!