Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A biokill büdös?

A biokill büdös?

Figyelt kérdés

Elég érdekes a problémám, albérletben lakunk párommal és cicánkkal, havonta párszor hazalátogatunk édesanyámhoz.

Az ő cicái kijárnak, és bizony mindig visszafertőződnek bolhával. Használt sprét is, de hát elfelejti egy csomószor.

Hazautaztam most egy hétre, párom fennmaradt, és tegnap hívott, hogy bolhák másztak a karján, lábán. egyértelmű, hogy anyum lakásából "vitte fel" a kis élősködőket, mivel már én is tapasztaltam ezt itthon...hiába kértem anyum, hogy tegyen ellene valamit, csak felháborodik-peig értelmes nő-, hogy én mit avatkozom bele ezekbe a dolgokba, ne fontoskodjak. (Persze ha öcsikémen mászott volna, már fertőtlenítve lenne a lakás). Ma akarok venni biokill-t, de nagyon dühös lett, "be ne merjem fújni a lakását", aztán meg csak elviccelte a dolgot.


Ezért is kérdezem, hogy van e szaga biokillnek, vagy esetleg valami más módszert, ha tudnátok ajánlani, amit titokban meg tudok tenni.


Előre is köszönöm!


2012. jan. 20. 12:58
 1/7 A kérdező kommentje:
[link] erre gondoltam
2012. jan. 20. 13:07
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs nem tudok olvasni. pont azon gondolkodtam az elöbb, hogy van némi biobill magom ,ne felejtsem el (megpróbálni)mi lesz belőle ha elvetem. és így olvastam el felületesen a kérdést.
2012. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

13:10

amit írtam igaz. csak nem olvastam el. (indklás feljebb kicsit)

ezúton bocsánatot kérek tőled. ne haragudj!

2012. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mi az a biobill?:)

Most már tényleg érdekel.

2012. jan. 20. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:

ginkgó

[link]

2012. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A BioKill egyáltalán nem büdös! (Persze, azért szellőztesd át a lakást, mert attól, hogy nem büdös, nem kéne belélegezni.)

Bolhákra nem próbáltam, hangyákra elég volt az egyszeri fújás, nyomtalanul eltűntek és vissza se jöttek. Ágyi poloskára nem hat....

2012. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MULTI G válasza:

A BIOKILL szagtalan, és nem hagy foltot.

Ágyi poloskára is alkalmas. Alapos felrázást követően kell a matracot, rácsot, tapátát, padlót bepermetezni. Sokan használták már megelégedéssel.

2014. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!