Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a teendő ha a macska...

Mi a teendő ha a macska rendszeresen az előszoba egy adott pontjába pisil?

Figyelt kérdés
Már 9 éves. A doki szerint nincs szervi baja. Az almot is használja de naponta-kétnaponta kipisil. 4 éve költöztünk új lakásba. Ötletek?!
2012. jan. 22. 03:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanítva van?
2012. jan. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ki kell raknii az utcára és ilyen gondod többé nem lesz
2012. jan. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
Bele kell dugni az orrát, megszídni és előbb-utóbb leszokik róla. tapasztalat:)
2012. jan. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
57%
Tudom, hogy ez nem vigasztal, de nálunk rosszabb a helyzet. A 7 éves ivartalanított fiúmacskám időnként fogja magát és az ágyamra pisil. Csak és kizárólag az enyémre, a gyerekekére sosem, és az enyémnek is csak egy pontjára. Ő is használja az almot, máshova nem pisil, de az ágyam valami miatt kell neki. Pedig már ágycsere is volt, az új ágynak is ugyanazt a pontját tiszteli meg. Persze mindig olyankor, ha nem látom, tehát tudja, hogy nem lenne szabad. Próbáltam én már mindent, semmi sem használt. Így aztán zárom az ajtómat és gumilepedő van az ágyon.
2012. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Mosd fel ecettel azt a helyet. Ha nem használ, levendulaolajjal spricceld fel. Egyiket sem bírják. És ha esetleg eddig Domestossal vagy hasonlóval mostad fel, hagyd el. Ezeknek számukra feromon illata van, ami a nemi hormonuké.
2012. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,ivartalanítva van és lány cica. Eddig Domestossal takarítottuk föl. A leszidás sem segít:/ az utcára rakása pedig nem opció!
2012. jan. 22. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg, hogy nem jutott nekem is eszembe! Vannak különböző spray-k is, amiknek az illatát nem szeretik. Lehet olyan is jó lenne, ami kintre való (hogy akinek nincs macskája de nem szereti, ha a szomszéd macskák az ajtónál vannak vagy bemennek a házba...).

Állítólag különböző növények is vannak, amiket nem szeretnek. Régen valami kertészes újságban is láttam, hogy ültessék a paradicsom közé és akkor nem wc-zik oda a cica a földbe a gyümölcs/zöldség közé.

Cserépben is biztos elvan a házban.

2012. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahova kipisil rakj oda is egy cica wc-t :) Próba szerencse.


A mi cicánk akkor csinál ilyet ha már úgy érzi nem elég tiszta a wc. Jó nagy wc-je van mégis ha mondjuk van már benn két pisi (csomósodós alomból tudom) akkor már nincs elég hely neki, nem elég tiszta, hogy ott végezze a dolgát.

2012. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!