Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog éjjelente úgy...

Miért nyávog éjjelente úgy minha sírna?

Figyelt kérdés

2 hete hoztuk 1és fél éves kandúr cica ivartalanítva van de egész éjjel olyan mintha sírva nyávogna.Miért van ez?

Inni-ennivalója van

Egyszercsak rázendít és nem tudom mibaja van.

Lehet a környezetváltozás??Megszokja egyáltalán??

Segítsetek légyszi


2009. máj. 28. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem álmos és szeretné ha vele foglalkozál, ennyi baja van csak. Este egy nagy játék amitől kifárad talán nyugodtabbá tesz az éjszakát.
2009. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem több dolog miatt is nyávoghat.Még, ha ivartalanított is, akkor is adhat jelzéseket a "lányoknak".

A macska a házhoz ragaszkodik és ez is lehet a nyávogás oka.

Ősi ösztönei az éjszakai vadászatot hiányolják, ha ezelőtt kertes házban élt s most esetleg zárt helyre került /panel lakás/.Ha megszereti gazdáját /türelem kell hozzá/ akkor biztosan abbahagyja az éjszakai koncertezést.A macska nem fegyelmezhető, mint a kutya, tehát nagyobb odafigyelést és türelmet igényel! Ki kell érdemelni, hogy elfogadjon gazdának!

Más a viselkedése egy talált jószágnak, mert ő boldog, hogy nem kell kint csavarognia. Remélem segítettem.

Türelem és kitartás kell hozzá!

2009. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a tüzelésre gondoltam egyből,huhh én kertesben laktam 18 évig,hát az az idő pokol volt.Legszívesebben lelőttem volna őket(szimbolikus értelemben:))
2009. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos a macskáknak időbe telik felfogni hogy már nem "versenyképesek". Tehát a síros hang (mintha kisbaba sírna) egyértelműen hívó hang a nőstényeknek. Szerintem idő és minden rendben lesz.
2009. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!