Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz hogy a cicák jobban el...

Igaz hogy a cicák jobban el vannak egydül mint a kutyák?

Figyelt kérdés
Egy kiscicát szeretnék(lakásba).Anyuék azt mondták,hogy megkapom,de nekem kell róla gondoskodni.Én ezt be is tartottam,de elgondolkodtam rajta,hogy nem lesz-e neki baj,hogy egyedül van,mert elég sokára szoktam hazaérni a suliból.Szerintetek nem lesz belőle baj??Előre is köszi a válaszokat

2012. jan. 22. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A cicák valóban jól el vannak egyedül, de ettől még amikor van időd foglalkozni kell velük.
2012. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Mit csinál a macskád, ameddig dolgozol, erről szól a fenti videó.


Jól el vannak egyedül, de kell velük törődni, azért ne legyen olyan unalmas alvós az egész élete.


Nekem kettő macskám van lakásban, hogy legyen legalább társasága, mert nyilvánvalóan nem érek rá akkor sem csak vele foglalkozni, mikor otthon vagyok, aztán meg alszom is. Szerintem úgy jobban el vannak.

2012. jan. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem egy cicusom van. A lakótársnőimmel reggel nyolcig elmegyünk otthonról, én érek haza a legkorábban fél öt körül. A cica tök jól elvan egyedül is, nem szed szét semmit, nagyrészt csak alszik. Amikor hazaérek, felpörög és játszik, rohangászik estig. Amikor megágyazok, már mászik is be az ágyba :) :)

2012. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez legfőképpen azért van, mert a macska el tudja végezni a dolgát házon belül, míg a kutyát ki kell engedni a kerteb, vagy levinni sétálni. Szóval a macska ilyen szempontból jobb, ha valaki dolgozik/iskolába jár. De! Nyilvánvalóan a macskáknak is kell a törődés, szeretgetés.
2012. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A cica jól elvan egyedül is pár órákig, de azért szeretik ha foglalkoznak velük.
2012. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Természetesen amikor csak tudok foglalkozok majd vele!!
2012. febr. 5. 19:21
 7/7 Póra Fanni válasza:

Szia!

Elöször is gratulálok a cicádhoz :)

Nekem is ez van (sajnos)én is elég későn járok haza suliból!!!

De az én cicám jol elvan magába ha mondjuk kiraksz neki valamilyen csörgö-zörgő játékot pl:szatyrot vagy egy kislabdát..stb akkor jol el lessz magába is!!!

De az bisztos h vár haza!!!

2012. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!