Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskának kint vagy benn a...

A macskának kint vagy benn a jobb lakni?

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszönöm!♥♥
2012. jan. 23. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból tudom, hogy mindkettő. A legideálisabb neki, ha kinti-benti egyszerre. Az én cicám örjöng, ha nem negedem be a házba ahogy hazaérek és reggel úgy kell szinte kidobni az udvarra, mikor megyek. Viszont pl. hétvégén, ha otthon vagyok, napközben óriási hisztit tud csapni, ha nem engedem ki időben. Persze este is ki kell mennie, imád ki menni a sötétben, viszont néha úgy kell becserkészni a kertben. Ha meg kinthagyom, mint az őrült elkezd nyávogni, míg valaki be nem engedi. Ez már ilyen. :)
2012. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké köszi! :P
2012. jan. 23. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:
én is ezt látom optimálisnak, mint az előző válaszoló:)
2012. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia! nekünk 2 cicánk van tömbházban lakunk a 2.-on... van erkélyünk is! bent mindenük megvan amire szükségük lehet...játékok, kaparófa egy nálam magasabb cicamászóka, alom stb...mikor jó idő van akkor imádnak kint lenni az erkélyen...igazából sztem nagyon jól érzik igy magukat!
2012. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is kinti-benti, és nagyon boldog cica. Reggel mihelyst fölkelek, kinyitom neki az ablakot, ő kimegy. Nagymamám beengedi délelőtt, akkor eszik, kap simogatást, alszik, kora délután megint kimegy. Ivartalanított, nem csavargós típus, estére mindig hazajön. Néha egérrel. A pisi-kakit is kint intézi, megspórolva ezzel nekem egy csomó pénzt (alom).

Számára így kerek a világ: bent meleg van, gazdik, simóka, teletál, puha pléd. Kint a barátok, játszótér, meg a terrorizálható kisebb lények. Megpróbálja a kettőt ötvözni: kinyittatja velem az ablakot, és odaül, hogy ne tudjam becsukni, kukucskál kifelé. (Közben szökik a meleg, szóval ilyenkor kipaterolom, ne furfangoskodjon). Vagy be akarja csempészni a barátját, vagy az elkapott zsákmányállatot, de ezeknek a törekvéseknek is mindig ellenállok. :)

2012. jan. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi!
2012. jan. 30. 13:28
 7/7 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi voltam, mert valaki azt mondja hogy kinn, valaki azt hogy benn. -.-" ezért nem tudtam most, hogy melyik a jobb! :-/
2012. jan. 30. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!