Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor ivartalanítassam?

Mikor ivartalanítassam?

Figyelt kérdés
Kb.4 hónapos a lány kiscicánk.Szerintetek mennyi idősen kéne ivartalanítani,mikor viseli meg legkevésbé?Tapasztalatok,vélemények?
2012. jan. 23. 22:08
 1/3 anonim válasza:
100%
Én 6 hónaposan ivartalanítottam a cicám, de ő fiú cica! Ő nagyon jól viselte, meg is lepődtem rajta! Én úgy tudom fiatalon célszerű megműtetni!
2012. jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalabb cicánkat 6-7 hónaposan ivartalanítottuk,a nagy cicát pedig olyan 1,5 évesen. Mindkettő lány cica,és igazából semmi különbség nem volt. Igazából az első nap mindkettőnél ugyanolyan rossz volt,aztán másnap mintha semmi nem történt volna. Szóval szerintem inkább tőled függ,hogy mikor szeretnéd megműttetni.
2012. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fél éve kora után már ivartalanítható a lány is, csak arra vigyázzatok, hogy akkor vigyétek, amikor nem tüzel.
2012. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!