Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskafájdalomra Flector EP...

Macskafájdalomra Flector EP Granulátum?

Figyelt kérdés

M a műtötték a macskát, ébredezik.

A fájdalomcsillapításról elfelejtettem érdeklődni. Flector EP Granulátum és Nospa és Cataflam van itthon. Adhatnék valamelyikből?


2012. jan. 25. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nem tudom, így nem merném beadni, és itt sem biztos, hogy tud valaki 100%-os tanácsot adni (sőt). A legjobb az lenne, ha keresnél egy ügyeletet a google-n és felhívnád, megérdeklődnéd, hogy adhatsz-e, ha igen mennyit, stb.
2012. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem, csak amit az orvos ajánl! Emberi gyógyszerekbe a cicák bele is halhatnak, mert másképp dolgozza fel a szervezetük.
2012. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki semmit. Ha valami probléma lenne, hívd fel telefonon az állatorvost (bár kétlem, hogy lenne)
2012. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ok, de éjjel?

nem adtam semmit végül de kaptam egy linket (állatorvosit) mit lehet adni az emberi szerek közül.

Rubofent és sok mást nem, de algopirint igen, 2*1/4-et.

Mondjuk az sem volt itthon.És különben is receptre van, úgyhogy nem jutottam előbbre. A Flectort meg nem ismeri senki.Most alszik a macska, gondolom, akkor csak nincs akkora fájdalma.

2012. jan. 26. 19:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ügyelet a jó ötlet.
2012. jan. 26. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!