Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljunk szegény macskával?

Mit csináljunk szegény macskával?

Figyelt kérdés

Jöttünk hazta suliból 2-en és szemünk láttára kidobtak egy régi fekete VW Golf-ból (nyitott ajtónál) egy védtelen macskát. Nagynehezen elkaptuk és hazahoztam. Anya főzött neki kamilla teát a szemeire mert kicsit csipás. Vittünk neki tejet, kaját meg almot. Amúgy olyan 2-3 hónapos lehet.

Mit csináljunk vele szerintetek? Egyik szomszédunk felesége önkéntes a menhelyen lehet hogy odaadjuk neki, hogy vigye el. Nálunk nem maradhat, mert már van egy macska és nagyon sokba kerül a kajája mert nagyon válogatós.


2012. jan. 26. 15:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Már volt egy kérdésem kb egy órája de kitörölték:( pedig már volt egy normális válaszoló>:( írtam a választ, rámentem, hogy komment küldése és kidobta, hogy kérdés tötölve
2012. jan. 26. 15:59
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Add a szomszéd feleségének. Amúgy merre laktok, mert megpróbálhatom rábeszélni aput egy ciccre. De azért ha ő nem fogadja be, akkor tegyél ki plakátokat a után, postold ki facebookon. Amúgy milyen ember az aki ilyet tesz egy kölyökcicával?? Kisebbségi volt?
2012. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Tedd fel valamelyik közösségi oldalra, hátha kell valamelyik ismerősödnek. A menhely szerintem brutális (nekem legalábbis).
2012. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Tejet ne adjatok neki, mert szegény kifossa magából még azt is, ami belémegy.

Amúgy én a helyetekben megtartanám. Nem tudom, mit gondoltok ti drágának, de ahol egy macska eszik, ott eszik kettő is.


Ha tényleg nincs mit tenni, akkor adjátok oda a menhelynek.

2012. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaja. tedd fel fészre, meg ilyen helyekre, hogy ingyen elvihető. Ha másra nem is jók ezeh a hulladék oldalak erre talán. Hátha akad neki egy szerető gazdi.
2012. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs ki volt, mert ilyen tuningolt kocsi volt, koromfekete üvegekkel, semmit se láttunk. Amúgy Kiskunhalason lakunk a kertvárosban.
2012. jan. 26. 16:13
 7/13 anonim ***** válasza:

A kérdésedre már kaptál választ.


Csak annyit akarok még írni, hogy azért törölték ki előbb a kérdésed, mert nem itt kellene szidni azt, aki kidobta a cicát, arra itt senki nem kíváncsi, meg úgyse olvassa a kérdésed...és hát elég durván fogalmaztál, ezt te is beláthatod. Nem azt mondom, hogy velük értek egyet, félre ne érts. Veled értek egyet, nekem is volt már sok befogadott állatom, de nem itt kell szidni az illetőt, mert mint leírtam, úgyse olvassa és nem is érdekelné. Az ilyet pedig törlik innen.

2012. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon messze laksz tőlünk:(
2012. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez baj:(
2012. jan. 26. 16:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Expressen esélyes csak ne azt írd h kidobták hanem vmi "szép" szöveget, mert sajnos minél értékesebbnek tűnik annál jobb kell az embereknek...ez van lehet tagadni de ez tény :/
2012. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!