Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit eszik a sziámi cicátok?

Adácska kérdése:

Mit eszik a sziámi cicátok?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves lány sziámim,és nagyon válogatós.

Mostanában halkonzervet adtam neki,abból bármennyit meg bír enni:)A száraz tápok közül pedig a Purina One a kedvence.Attól tartok,hogy így,hogy csak ezeket eszi még válogatósabb lesz.

Megunta volna a zacskós eledelt(KiteKat,Whiskas)

Szerintetek mit tudnék neki adni,hogy egészséges legyen,és ne táplálkozzon egyoldalúan?:S

A tiéteknek mi a kedvence?



2012. jan. 26. 18:30
 1/6 anonim válasza:

Van olyan száraz eledel ami Perfect Fit(csirkehúsban gazdag.) Az én cicáim csak azt kapják és nagyon szeretik,és nem kérnek mást. Persze néha lehet nekik egy kis konzervet adni de attól hamar elhíznak.

a Perfect Fit-ből van Junior is. Nagyon jó és a cicák is szeretik.:)

2012. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Én is adtam már neki Perfect Fit-et és az enyém is nagyon szereti.:) Lehet,hogy nem jól értem,de te csak száraz eledelt szoktál nekik adni?

Neki nem is lenne baj,ha hízna egy kicsit.Szegénykém olyan kis gebe:D túl sokat válogat.Már annyi féle zacskós eledelt vettem neki,de egyszer-kétszer eszik belőle,harmadszorra már otthagyja..:/

2012. jan. 27. 18:08
 3/6 Mailerdeamon ***** válasza:
Ha nem eszi meg ami még előző nap jó volt neki hagyd csak ott, majd megeszi másnap ha már korog a gyomra, ne aggódj. Ha gyakran váltogatjátok a tápot természetesnek veszi, hogy másnap már másikat kap, ezért is válogat. Erről csak úgy lehet leszoktatni, ha nem váltogatjátok a tápját.
2012. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen én csak zarázat adok neki. Mert van egy Goldenretriever kutyánk és az a konzervtől kiütéses lesz, mert sok benne a szója. Mert ő mindig bele evett a macskáébe.:D De néha kapna egy kis konzetvet de csak mértékkel. A tápot meg nem szabad nap mint nap cserélgetni mert akkor nem foglya eldönteni hogy mit akar, és idig mást fog kéni.:D
2012. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) most már nem fogom váltogatni neki a tápot,meg a zacskós eledelt sem:)
2012. jan. 29. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:
a kedvence a főtt tojás apróra kockázva.
2012. febr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!