Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy állítsam meg a cica...

Hogy állítsam meg a cica hasmenését?

Figyelt kérdés

Már egy hete lakik nálam a cica, de az előző gazdijánál is ment a hasa. Valami féreghajtót is kapott, de az tudomásom szerint már át kellett volna futnia a cicán, szóval már el kellett volna múlnia. Tejet nem adok neki, mert az fosatja szegényt. Holnap lesz 5 hónapos a kisfiú.

De az teheti hogy meg van fázva?

Hogy segíthetek rajta? Később tudom majd csak állatorvoshoz vinni, vagyis következő hónapba. Minél előbb szeretném. Segítsetek légyszíves...


2012. jan. 26. 19:59
 1/5 Kriszta55555 válasza:
Próbálj valami száraz kaját adni neki,ami "megfogja" a hasát...:)
2012. jan. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, megpróbálom.
2012. jan. 28. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Képzeld,én menhelyről fogadtam pár éve örökbe egy csöpp kismacsekot.Ugye ott a féreghajtás alap,szóval azon rég túl volt,és én adtam neki a konzervet meg tejet.Egyik nap úgy elkezdett szegénynek menni a hasa,hogy akármit adtam neki,nem volt jó.Eltelt pár nap és már véres volt neki a kakija :S.el kellett vinni dokihoz,mert már sovány is lett.A doki írt fel neki egy olyan gyógyszert ami ilyen fecskendőszerű bevonalkázott izében volt és egyszerre egy adag krémes cuccot/ olyan volt színre állagra mint a májkrém/adagolt ki és ezt a cica szájába kellett nyomni.Úgy ette,nagyon ízlett neki,és egy nap alatt helyrehozta.szóval szerintem ha szeretnéd ha nem ebből doki lesz.Lehet,hogy valami bélhurut:S.
2012. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Húúú.. :( szegénykém...

Remélem ha elviszem dokihoz akkor minél hamarabb helyre jön utána ahogy te is mondod!!! Féltem ezt a kis majmot, mert olyan édi. Nagyon bújós cica :)

Köszi hogy írtál .. *_*

2012. jan. 29. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló..Igen mert gondolom tehén tejet adtál a cicának! Kikészítetted a bélrendszerét...gratula...ügyes vagy!


Cica hasmenés megállítás: fött risz csirkemellel..vagy sós vizben krumplit főzől és kevered neki valamivel!

2012. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!