Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicapárzáskor melyik ordít...

Cicapárzáskor melyik ordít olyan nagyon és miért?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ordit a lánymacska, mert a kanmacskának olyan a himvesszője mint a fenyőág. Amikor kihúzza felsérti vele a szuka cicának a punikáját. Ez azért van, hogy a kislánycica ne pározzon másik kan cicával.
2009. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A nőtény, mivel az aktus igencsak kellemetlen neki, amiatt amit az első írt. Sokszor végződik a párzás azzal, hogy a nőtény megunja a dolgot, és nekimegy a kandúrnak, mivel neki ez fájdalmas, és szeretne rajta mielőbb túl lenni. Ezért látható az is, hogy ahogy behatol a kandúr a nőstény már reflex-szerűen menekülne alóla.
2009. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

... húúú de nem szeretnék lánycica lenni ...

nem csoda, hogy az egész utca tőlük zeng...

2009. máj. 29. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Otthon1-ben az udvarunk a szerelmi fészke az öszes macsnak,éjszaka aludni sem hagynak.Amíg voltak lányaim,nem is mertem őket kiengedni,mert tudom,hogy nekik ez rossz,de hát győzött a nem is tudom mi.Ösztön?

Amúgy nem normálisak,miért akarnak szexet,ha fáj nekik.De tényleg úgy visítanak,hogy nagyon,de mennek és ne mondjátok,hogy mert a kanci erőszakos.Macsom súlyom hasműtét után 2 héttel kiszökött mert hívta a kandúr.Azthittem mentem meghalok,de visszahozni már nem tudtam.Volt hogy megtudtam védeni,én seprűvel megyek a kanciknak ha látom,hogy közelítenek,illetve mentem.DDe az ivartalanítás nem jutott eszembe én marha,igaz 10 voltam:S

2009. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fiú cicám is ilyen hangosan "ordít" :) Tudom, mert megismerem a hangját plusz nem egyszer láttam már másik cicával a ház mellett... lehet csak az enyém ilyen különleges...

De az igaz, hogy általában a lány cicák nyávognak ilyen eszeveszettül.

2009. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!