Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lett a lábán?

Mi lett a lábán?

Figyelt kérdés
Van egy nagy Kandúr macskám,2 napja nem láttam,de tegnap hazajött! :) láttam rajta hogy sántít meg fájlalja a lábát,egyből beengedtem és bent is van már 1 napja,ma reggel elkezdtem simogatni és éreztem egy dudort az első lábánál.láttam h fáj neki,elment és és elkezdte vakargatni,és hirtelen kipukkant,és vmilyen gennyes váladék folyt ki belőle,de úgy pukkant ki,hogy még a macska is megijedt,mi lehet ez? Elmenjek vele az állatorvoshoz?
2012. jan. 28. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg valami megszúrta és nem muszáj vele elmenni az orvoshoz várd meg a holnapot és ha nem lesz semmi baja akkor nem kell de ha megint fel púposodik akkor vidd el orvoshoz!!! most viszont fertőtlenítsd le a lábát :)
2012. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy tályogja volt,van. Vidd el orvoshoz, az majd ellátja. Ki kell az üreget, hogy jó tisztítja, mert makacs a tályog. Nehezen lehet tőle megszabadulni.
2012. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mailerdeamon ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, hiszen fáj is neki.
2012. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!