Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon miért remeg a cicám...

Vajon miért remeg a cicám elalvás előtt?

Figyelt kérdés
Mikor először láttam ezt,megijedtem,hogy valami baja van,mert úgy reszket,mintha fázna. Viszont azóta megfigyeltem,hogy mindig ezt csinálja. Biztos nem beteg,megkapott minden oltást stb.,nincs még 1 éves és hosszabb szőrű szobacica,és hát nem éppen jégveremben lakunk..:) Sok cicám volt már,de még nem láttam ilyet. (Bár azokat ritkán láttam elaludni,mert nem voltak bentiek)
2012. jan. 28. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy csak úgy, magának dorombol? Mert az enyém azt csinálja: szinte hangtalanul dorombol jó ideig, mielőtt elalszik, csak az látszik, hogy picit mozog a feje fekvés közben.
2012. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem dorombolás,mert azt ő szakaszosan szokta,a remegése meg folyamatos és az egész testét érinti,tényleg olyan,mint mikor nagyon fázik valaki. Cuki,csak meglep,meg nem tudom,hogy jelent-e valami rosszat. Sok cicám volt már,de ő sok újdonságot produkál!:D
2012. jan. 29. 19:03
 3/9 anonim válasza:
Az én macskáim mikor elalszanak akkor remegnek de az ember is szokott sőt én mikor nagyon fáradt vagyok akkor rángatózok önkénytelenül szerintem a cicával is igy van nem hinném, hogy bármi baja lenne
2012. jan. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahaa! Szóval a te cicáid is szabályosan remegnek,folyamatosan (pár percig)..? Mert az ember csak rándul egyet-egyet,én nem arra gondolok..:)
2012. jan. 30. 12:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskán is elalvás előtt rángatózik, pontosan mielőtt elkezdődne náluk az elalvási szakasz.Cicám az ágyam mellett van és amig el nem alszik fogom a lábacskáját, így én is rendszeresen tapasztalom a rángatózást :-) Na olyankor szoktam óvatosan elvenni a kezem, mert néha úgy remeg mint egy kocsonya :-) Tehát nincs miért aggódnod, ez teljesen normális, biztos ernyednek az izmai.
2012. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bremai válasza:
100%

Azt mondod alig 1 éves...garancialevél még megvan hozzá? Ha frissités előtt is csinálta, akkor hardveres hiba! Ellenőrizd a tápot.


...dehogy, semmi baja, csak macska. Enyim csinálta, nem azért mert kimerült. Szerintem olyan mint mikor rossz tartásban van vmim, és remeg míg nem teszem más pózba. Próbáld még felborítani, hátha úgy megcsinálja...

2012. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D Köszi a vicces választ,ment a zöld kéz..:) Szerencsére mikor be van bootolva a rendszer,akkor nem remeg..
2012. febr. 4. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Remeg még a cica? Most nekem is hasonló problémám van a cicámmal, de nála nem mindennapos, heti egy - két alkalommal jön elő. Volt mikor annyira remegett, hogy nem tudott elaludni. Szerintem nem normális a remegés.
2012. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Na,nem jött értesítés az új hozzászólásról..:S

Már nem szoktam látni nála,bár nem "őrködöm" mindig,amikor kezd elaludni.:) Lehet,hogy az én cicámnak csak ki kellett nőnie..

2012. ápr. 18. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!