Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány fokon fagy meg a macska?

Hány fokon fagy meg a macska?

Figyelt kérdés
úgy értem meddig bírja a hideget? ugye meleget kedvelő állatok,és az én macsekom tegnap este kint aludt nagyon aggódtam mer igen kemény éjszakák vannak de reggelre itthon volt gond nélkül,hány fok alatt nem javasolt már kiereszteni? jó most se én eresztettem ki hanem magától kiszökött de hiába hívogattam este nem jött be.
2012. febr. 2. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A macska fagypontját nem ismerem, de annyit mondhatok, hogy az itteni kóbor macskák szélsőséges hideget-meleget is lazán átvészelnek. Legalábbis nem látszik rajtuk, hogy különösebben megviselné őket.
2012. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 pagan válasza:
nem fagy az meg,ezek szerintem immunisak a hidegre,a mieink kinti macskák és bírják,olyanok mint a gép:)
2012. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
A cicák ragadozók. Éjszaka vadásznak. Tehát folyamatos mozgásban vannak, éppen ezért nem tudnak kihűlni, bármilyen hideg is van. Na meg ugye ott a bundájuk, ami ősszel meg is erősödik nekik, felkészülnek a hidegre.
2012. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kóbor macskáról honnan tudod hogy meddig él??

Azt se tudod hol alszik lehet hazamegy a nagyihoz a kemence mellé nappal meg kóborol.

Nekünk még -17 ig bírta kinn.

2012. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez annyira édes kérdés:-) Nem megyek el válasz nélkül, téli bunda ide vagy oda ők is jobban szeretik a meleget. Az enyéim is kinti-benti cicák, de most szobafogságban vannak , csak pár percet kint jönnek is haza gond nélkül , gondolom ők is érzik a kellemetlen hideget. Egyszóval, ha lehet ilyenkor inkább legyenek bent , mert megfázhatnak és akkor jön az állatorvosi macera.
2012. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány fokon fagy meg? Ez elég sz arul hangzott. Már a fagypont körül is fázik, nem véletlen gömbölyödik össze, keresi már akkor is a meleg vackot. Ahhoz, hogy megfagyjon, sztem kell egy -30, de ettől függetlenül én -10ek környékén sem engedem ki őket, nem hiányzik egy jókis tüdőgyulladás nekik se.
2012. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha kinnti-bennti az állat, akkor ilyen hidegben jobb, ha bennt alszik!
2012. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
27%
Nekem is vannak cikákok. Én be szoktam őket csomagolni celofánpapírba, és kihajtom a mezőre. El vannak kint -20 fokba is...
2012. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
-30 fok környékén már tudnak fagyási sérüléseket szerezni, főleg lábon, talpon, ahol vékonyabb a szőrréteg.
2012. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Legyen fedett száraz helyük ahová nem fúj be a szél és van bent egy szalmával teli nagy kosár!


A téli vastag bunda és téli zsír kell neki, de azt bent a lakásban nem növeszti igazán. Ezért a kiszökött macska jó nagy hátrányból indul.

2022. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!