Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek várjak vele vagy...

Mit tegyek várjak vele vagy ne? Rosszindulatú vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lány 5 éves macskámnak a melső lábai közt van egy nagy csomó.El vittük állatorvoshoz és azt mondta hogy várjunk vele két három hetet és ha nő akkor kiveszi.De most már fáj ha megérintem egykicsit is a csomot.El vigyem másik állat orvoshoz vagy ne?


2012. febr. 2. 15:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem vidd el. Biztos ami biztos.
2012. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És mennyi nap telt el azóta? Szerintem ha fáj neki, és eltelt egy hét vigyétek el ugyan oda! Ha nem akarja kezelni akkor vigyétek másik állatorvoshoz!
2012. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
3 nap telt el.
2012. febr. 2. 15:17
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagyon fáj neki? Eszik, iszik?

Szerintem próbálkozz ugyanannál a dokinál és ha nem akarja kezelni akkor inkább vidd másikhoz!

2012. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Most adtam neki kajcsit és megette de igaz közbe aludt is egyet. Fáj neki de olyan mintha be lenne gyuladva.

És mivan ha roszindulatú daganat?

2012. febr. 2. 16:52
 6/12 anonim ***** válasza:
vetesd ki és kész,ne várj vele!!!!!
2012. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mailerdeamon ***** válasza:
Ne aggódj. Elviszed orvoshoz, megvizsgálja és megmondja, mi a teendő, mik a kilátások.
2012. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha fáj neki, akkor mindenképp megkéne szabadítani tőle, ha nő, ha nem. Beszéld meg a dokival.
2012. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vidd el egy másikhoz. Az ilyentől el kéne venni a praxisát ..
2012. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma issza viszem ugyanoda a dokihoz mert már annyira nyalogatja hogy kisebesedett.
2012. febr. 3. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!