Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Menhelyes cicáért mennyi...

Menhelyes cicáért mennyi pénzt vagy adományt kell/illik adni? Ha műtötték is, akkor többet kell adni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Általában az ivartalanítási és oltási költségek megtérítését kérik.
2012. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
van ahol megvan szabva, van ahol a te lelkeden múlik. a mi menhelyünknél a kutyáért (ivartalanitva oltva csipezve) 4000ret kérnek (szóval gondolom a macskáért is ennyit)
2012. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

oké, és az kb. mennyi?

S gondolom ez is más minden macskánál, hisz aki évek óta bent van, az több oltást kaphatott, nem? És ha más műtétje is volt az ivartalanításon kívül?

2012. febr. 2. 16:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá. Én pl. úgy kaptam egyet, hogy nem kértek semmit, mert egy francia alapítvány finanszírozta az állatorvosi költséget. Cserébe a NOÉ-nek vittem sok mindent.
2012. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mailerdeamon ***** válasza:

Az adott macskától függ, hogy mennyi volt, kérdezd meg az örökbeadóját. Annyit legalább illik adni, én a dupláját adtam, rászorultak.


Egy másik cicáért nem fogadtak el semmit, mert nem volt rá szükségük (háztól hoztam el, beteg cica volt) sőt, még egy hatalmas kaparófát is kaptunk a cicával együtt.

2012. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

az örökbeadóját? utcán talált macskákról van szó...


Köszi a válaszokat! Nem smucigoskodni akarok, sőt! Csak kevesebbet sem akarok adni, mint amennyit várnak a menhelyen.

2012. febr. 2. 21:00
 7/12 anonim válasza:
Ahonnan én hoztam, ott meg mondták, hogy mennyit fizessek, ez az összeg különböző macskáknál eltérő lehet. Nekem 5000 ft-ot kellett fizetnem egy 5 éves ivartalanított nőstény cicáért.
2012. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, adj egy 10ezrest sztem.
2012. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kérnek pénzt, örülni fognak adománynak, táp, alom formájában.
2012. febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szegeden a Tappancsnál 500ft! Bár sztem többet ér egy ivartalanított macska.Úgyhogy egy ötezresnek biztos örülnének,gondolj bele,ha te ivartalaníttatnád...
2012. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!