Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát szeretnék tartani...

Remi kérdése:

Macskát szeretnék tartani panel lakásban. Hogy tudom arra szoktatni hogy ne menjen az erkélyre? Vagy nem kell félni, hogy leugrik? érzékeli a magasságot? 7. ről van szó.

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Csak nem olyan hülye hogy leugorjon.

Van szeme.

Bár én sem merném kiengedni.

2012. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Leszoktak esni a macskák, nem csak az erkélyről az ablakból is.
2012. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát, én is panelban lakom. Én még az ablakot sem merem nyitva hagyni, mert folyton kimegy a párkányra. Bár ahogy észrevettem fél, meg nem ugrana le, de amilyen kis hülye cicám van, soha nem lehet tudni. Szerintem valami nagyobb "kerítést" tehetnél oda, amit akár el is lehet venni, ha vendégek jönnek, vagy ha be akarod csukni az ajtót. Esetleg valami háló.
2012. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Főleg ha benne van valami bogár-üldözésben... akkor aztán semmire nem figyel.
2012. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

hát én azért megtanitanám.. ismerösömék 5en laktak 3 macskájúk (egymás után) mind 3 öngyilkos lett (az utolsó egyszer túlélte az ugrást másodjára már nem)

ha lehet tanitsd meg neki hogy abba a szobába ne menjen be (mi megtanitottuk rá) és csak nagyon ritkán járt be

2012. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Mailerdeamon ***** válasza:
100%
Bizony könnyen leeshet, cicahálót kell felrakni az ablakra és az erkélyre mert nem lehet mindig figyelni rájuk és az sem állapot, hogy nem lehet nyitva az ajtó, ablak. Nekünk is volt, a cicák nyáron egész nap kinn voltak az erkélyen és onnan moziztak.
2012. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Mailerdeamon ***** válasza:

Nézd, ilyen: [link]


Van fehérben, feketében és áttetszőben is.

2012. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
én mikor hazavittük,kitartottam a mélység fölé, és jól megijesztettem. Úgy fél tfél évig nem akart kimenni.Most már kijár, de nem kockáztat.
2012. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
előző vok. Az egész nyarat az erkélyan töltötte.
2012. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem bíznám a véletlenre a macskám életét, hogy vagy kiesik a hetedikről - vagy nem.
2012. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!