Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gyakran kell takarítani...

Milyen gyakran kell takarítani a macskaalmot?

Figyelt kérdés
A cicám elég finnyás ha egyszer belepisil utána már nem megy oda h elvégezze a dolgát az alomba,vagy lehet hogy csak szégyenlős??
2009. jún. 1. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
A macskák nem szeretik, ha koszos az alom. Ha jó minőségű almot használsz, akkor naponta kétszer elég, ha kiszeded belőle az összeállt darabokat, utántöltöd. Hetente egyszer kimosni az egészet és újratölteni.
2009. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

szia!!

nekem kér cicám van,és mi úgy szoktuk,hogy ha megérezzük,hogy kaki volt,akkor rögtön kiszedjük,illetve napi rendszerességgel kiszedjük az alomból!!Viszont a teljes alomcsere nekünk minden másnap megtörténik,és ki is mossuk akkor a macskabudit!!Mondjuk szerintem ez attól is függ,hogy mekkora cicák vannak,mert cicától is függ ,hogy melyik mennyit pisil!!nekünk is az lenne az egészséges,hogyha külön vécéjük lenne,de sajnos ez a helyhiány miatt nem igazán megoldható!!Meg úgyis mindig oda megy az egyik,ahova a másik hívja....az viszont tényleg túlzás ,ha csak egyszer pisil az alomba!!Tényleg azt kell tenni,mint az előző hozzászóló,hogy kiemelni kis lapáttal a pisis almot,amit mi használunk almot,tömbösödik,így a szennyezett rész egyben kiemelhető!!A teljes alomcserét meg neked kell eldönteni,de szerintem nem árt,ha minél gyakrabban megteszed!

2009. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én cicám is kényes, ezért minden második nap cserélem az almot. Valamelyik cicus ilyen, valamelyik olyan. :)
2009. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!