Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül a macskanátha...

Mennyibe kerül a macskanátha kezelése?

Figyelt kérdés
A cicám kb 4 hónapos. Nálam 1 hete van. Akitől kaptam mondta hogy macskanáthás és kapott 1 hete antibiotikumot. De az állapota nem javul ugyanolyan .bár eszik iszik rendesen.De csak 10én tudom elvinni állatorvoshoz.Addig remélem nem romlik az állapota.kallimma teáztam is neki a szemét de semmmi javulás.Ezért érdeklődőm hogy addig nem fog romlani az állapota már kapott ugyebár egyszer antibiotikumot. És kb mennyi lesz össszesen a kezelése amit majd a állatdoki elkér?köszi a válaszokat
2012. febr. 5. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne rögtön vinni, mert a macskanátha vírusfertőzés, egy szuri biztosan nem elég. Enyém oltott, lakásban tartott, mégis beteg lett. Ő két injekcióval rendbe jött, a 2.-at 3 nap után kapta. Ha jól emlékszem, 8 e Ft volt a kettő.Kérdezd meg a dokidat, hátha hitelez, mert minél tovább vársz, annál valószínűbb, hogy több kezelés kell.
2012. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
an olyan antibiotikum a cicáknak, aminek hosszú távú a hatása, ebből egy is elég, de meg kellene tudjad, hogy milyen injekciót kapott a cicád. Ha lázas,(onnan tudhatod, hogy reszketnem csinál semmit, csak fekszik, és ha megfogod, a tappancsai nagyon melegek, persze lázmérővel biztosabban meg lehet állapítani, de ha még nem csináltál ilyet, ne most kezd) semmiféleképpen ne várj, mert elpusztul szegény.
2012. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mailerdeamon ***** válasza:

Ha eszik-iszik az jó. Valószínű nagyobb adag antibiotikumra van szüksége, az előző nem volt elég vagy már elmúlt a hatása, mert egy hét elteltével már jobban kellene lennie. Ha rosszul lesz azért vidd el orvoshoz, mert ha valóban macskanátha, abba bele is pusztulhat.


Én gyakran jártam a macskámmal dokihoz ilyen felsőlégúti tünetekkel, olyan 3000 körül fizettünk.

2012. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ma hívom ki hozzá az állatorvost. amugy neopen-t kapott rá azt irták amikor megkaptam.
2012. febr. 6. 10:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Náthára a mienk rögtön 2 szurit kapott,meg 2 napra lázcsillapítót meg 7 napra antibiotikumot,ezenkívül kipucolta fülét,mert rühes volt+csepegtetett rá advocatet,ez volt 4200 Ft, és ennek sztem fele az advocat...
2012. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!