Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szobacicát szeretnék, de...

Szobacicát szeretnék, de anyuék nem engedik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy szobacicát!Utánaolvastam mindennek,hogy hogyan kell gondozni meg minden és úgy gondolom,hogy el tudnám vállalni,de anyukámék nem engedik meg.Már mindennel próbálkotam,de nem engedik... :(Légyszi írjatok ötleteket hogyan győzzem meg őket!!Előre is köszi a válaszokat!
2012. febr. 5. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd be hogy alkalmas vagy egy szobacica tartására!
2012. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És mit mondanak,miért nem engedik?Amúgy lakásban laktok?
2012. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem engedik, annak is lehet oka. Azt ne felejtsd el, hogy az oltásokat, féreghajtót, ivartalanítást ők fizetnék, ha valami baja lenne, ők fizetnék az esetleges műtétet is, gyógyszert is, kaját, almot, mindent ők vennének.
2012. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Nekem egyszer az vált be, hogy barátnőmtől hoztam egy kismacskát és otthon azt mondtam, hogy az utcán találtam...:)
2012. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Póra Fanni válasza:

Szia!

Én is nagyon akartam egy cicát, de anyuék nagyon ellenezték.

Mindent mondtam már nekik h én fogom gondozni és etetem én itatom én játszok vele én takarítom az almát...

Tehát az a lényeg h mondd a szüleidnek h jobban fogsz viselkedni jobban fogsz tanulni és h ha odajutottatok akkor elhozzátok a macskát és kb 5-7 nap után a szüleid eldöntik h alkalmas vagy rá e vagy nem...Nekem ez bevállt.:D És lett egy nagyon kis aranyos Cicáám!!

Persze ha anyagi gondok vannak akkor már sokkal nehezebb a dolog..de ha nem hát szoval remélem tudtam segiteni SOK SIKERT !!! :))

2012. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Nekünk sem akarta megengedni Anya. Főleg, hogy gyűlölte a macskákat. Aztán húgom hazahozott egy nagyon pici cicát. Találta valahol. Először nem örült Anya, csak megszerette és maradhatott :D Nagyon jó dolga van áám :)
2012. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja és várj, mert most már azt mondja, Lili mellé elférne egy kis fekete cica is :D Háhá
2012. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm mindenkinek a válaszokat én is gondolkoztam ilyen kis "trükkön" hogy hozok egy cicát és mondom h az utcán találtam!Biztos vagyok benne hogyha egyszer anyu(mert csak ő nem akarja az egész családba) kipróbálná hogy milyen egy cicával a házban,biztos megszeretné!Az a gondolat h jobban tanulok anyunál nem jó mert ügyes vagyok a suliban 5-ösöket hozok haza... Csak egyszer kéne valami példát mutatni anyunak vagy csak egy úgymond próbára behozni egy cicát!Köszike az ötleteket!! :))
2012. febr. 22. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!