Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskát vegyek?

Milyen macskát vegyek?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik a chartreux (kartaúzi) meg a brit rövidszőrű.. melyik a szebb?
2012. febr. 6. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig is nagyon tetszett a brit rövidszőrű a másikat nem ismertem, de utána néztem...gyönyörű. Nálam a chartreux a nyerő, de a te döntésed. Mindkettő szép.
2012. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a chartreux a nyerő, valahogy elegánsabb. De végül is te döntesz...
2012. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A brit rövidszőrű igénytelenebb, olcsóbb, sokkal több színváltozatban van.

A karthauzi pedig ritkább, igényesebb, drágább.

Te tudod melyik felel meg neked jobban : )

2012. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a menhelyi cicusok nem ilyen fajtiszta gyönyörű cicák, mégis,ha belegondolsz, rengeteg cica van, és egy örökbefogadással megmenthetsz egy életet.
2012. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem brit kék kandúrom van és imádom. Az tetszik benne, hogy olyan 'kis' tömzsi, mint egy maci :)plusz rövidebb az orra és nagy busa feje van. A karthauzi átlagosabb testfelépítésű, annyi, hogy kék ő is, viszont nála csak ez az egy színváltozat elfogadott, míg britből már bármilyen színűt vehetsz. Én pl a vörös cicákért vagyok nagyon oda most. Én a britre szavazok a lusta mackóra :) Meg merném kockáztatni (majdnem biztos vagyok benne), hogy olcsóbban jössz ki egy törzskönyves brittel mint egy chartreux-val. 50 ezerért már szép cicát lehet kapni, de nevesebb kennelnél akár 80-90 is lehet. A chartreux-val kapcsolatban nem vagyok tájékozott.
2012. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a chartreux nagyon tetszik, arra szavazók. :)
2012. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!