Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek az Aldis...

Mi a véleményetek az Aldis macskaeledelekről?

Figyelt kérdés
Én most az olcsób,110 ft-os konzervet veszem.A cicám szereti.Száraztápból Friskies-t kap.Érdemesebb az Aldis száraztápot venni?Száraz és nedves eledelek is érdekelnek.

2012. febr. 6. 18:15
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék!Nem azt akarom,hogy olcsó tápot ajánljatok.Csak,mint az előző hozzászóló mondta,nincs mindenkinek pénze prémium tápokra.Egyébként a cicám nagyon válogatós,a Fressnapfban kapható összes konzervet végigpróbáltuk.Azokból csak a Felixet ette meg,a többit otthagyta.Aztán egyszer éppen az Aldiban vásároltam,és eszembe jutott hogy elfogyott a konzerv.2 fajta volt,próbaképp vettem mindkettőből 1-1 darabot.Az egyik a 110 ft-os amit mondtam,a másik 160 ft és az olcsóbbat ette.Azóta ezt kapja.De olyat hogy Tesco gazdaságos,S-Budget,Reál,Aro macskaeledel,nem vennék.Szerintem nem az a lényeg hogy prémium legyen,hanem hoy minél több húst tartalmazzon.
2012. febr. 8. 17:37
 12/29 anonim ***** válasza:
Száraztápból mi lenne, ha mondjuk Josera-t vennél? 10 kg 5500-6000 forint körül mozog. Ha kiszámolod, lehet hogy olcsóbban kijössz, mintha Aldisat vennél 2 kg-ként.
2012. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Alutasakosból én is olcsóbbakat veszek, bár nem eszik sokat belőle a macskám. Úgy gondolom, hogy a száraztáp minősége fontosabb.

2012. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 18:42es!


a Chipseket a csokikat és a mindenféle színezékes cukorkákat is megtudod venni a boltba pedig mindenki tudja, hogy ha valaki sokat eszik ezekből a sz.okból beteg lesz..mégis engedélyezik.. És mivel ezek a mindenféle konzervek csak az elmúlt pár évben terjedtek el a piacon úgyhogy nemtudjuk milyen hatása van hosszabb távon.

A cicámnak nagyon kényes a gyomra ha gagyit adok neki hasmenése van.. ezért (ajánlom nektek is), hogy ha vesztek egy kis húsit neki is az szinte ugyannyiba kerül de sokkal sokkal egészségesebb..

2012. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Mailerdeamon ***** válasza:
50%

Én nem mondtam, hogy mindenki aki olcsót etet az sajnálja a pénzt. Azt te írtad, hogy nem mindenki engedheti meg magának - a kettő közel ugyan az.


A véleményem tehát: az Aldis táp nem a csúcsok csúcsa ez nyilvánvaló, akinek az jön ki az arra szánt keretből etesse azt, de akinek futja drágábbra is az jobban jár ha minőségi tápot etet.


Mi emberek is a jobb minőségű ételt részesítjük előnyben a kevésbé jó minőségűvel szemben - amennyiben meg tudjuk fizetni. Ha nem tudjuk megfizetni is tisztában vagyunk vele hogy jobb lenne azt enni, de sajnos nincs választási lehetőségünk. Ha a kérdező olcsó tápot akar etetni vagy csak azt eszi meg a macskája sem árt ha tudja, hogy van annál jobb minőségű is, ez alapján majd mérlegel hogy tud-e, akar-e rá áldozni vagy sem.

2012. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Ma voltam vásárolni az Aldiban és lecsekkoltam az összes macskaeledel összetevőjét.Van egy Topix nevű szárazeledelük,30% húst tartalmaz és 325 ft/kg.Még van itthon Friskies,de ha elfogy áttérek erre,mert olcsóbb és sokkal nagyobb a hústartalma.A tasakos,tálkás eledelek 4% húst tartalmaznak.A Topix konzerve szintén 30% húst tartalmaz és 160 ft/400 g.Ha 30% húst tartalmaz egy táp,az már középminőségű?Az egyik válaszoló említette a Josera tápot.Az hány % húst tartalmaz?
2012. febr. 10. 20:06
 17/29 anonim ***** válasza:

Bemásolom a linket, de ne csak a hústartalmat nézd, hanem hogy tartalmaz-e mesterséges színezőanyagot és tartósítószert. Ráadásul az sem mindegy, hogy a hús milyen minőségű.

A link: [link]

Ez 6500 forint, van az oldalon olcsóbb is, drágább is.

2012. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Azt nem figyeltem,tartalmaz-e tartósítószert és színezéket.Majd legközelebb.Megnéztem a linket,és gondolkodom rajta.Ezek a netes áruházak mennyire megbízhatóak?
2012. febr. 10. 20:53
 19/29 anonim ***** válasza:

A Tápfutárral eddig mindig meg voltam elégedve. Általában 3-4 nap alatt szállítják a rendelt cuccokat.

Én sosem szoktam előre utalni a pénzt, mindig utánvéttel fizetek és általában rendelésnél írok nekik, hogy telefonáljanak rám szállítás előtt, így tuti otthon vagyok, mikor hozzák.

A többi internetes áruházról nincs sok tapasztalatom.

2012. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Pont a héten vásároltam Josera cicatápot, a legolcsóbbat vettem a kinti cicáknak,így kedvezménnyel együtt (amit a facen lájkolással kapsz a Tápfutártól) a 10kg száraztáp 5000Ft-ba került,szeretik, és jófajta étel.Csak ajánlani tudom, és a Tápfutár nagyon megbízható.

2012. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!