Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Volt egy cicám, vagyis remélem...

Volt egy cicám, vagyis remélem hogy még él. De semit nemtudok róla.2 napja nem jött haza. Többi lent?

Figyelt kérdés
már másfél éve velünk volt és sokszor elment,de kb. 5-8 óránál tovább nemmaradt kinnt ,mindig hazajött,viszont tegnap reggel kikéreszkedett,de nem jött még mostsem vissza...És mégcsak 2 éves volt a cica,és beteg sem votl.Mennyi esélye van annak h visszajön még? És am sztem valakinéél járt szalonnát lopni:D mert mindig olyan szaga volt,mi törtéhetett vele?
2012. febr. 8. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ivartalanított cica? Ha nem, valószínűleg a vére hajtja, most nagyon égnek a macskák. Simán hazajöhet még. Az enyém volt, hogy egy hét után jött haza, és nálunk is udvarolt már cica napokig úgy, hogy a gazdája azt hitte, elveszett. Ha olyan helyen nőzik/pasizik, ahol úgy van kitéve a saját macskának kaja, hogy a "vendég" is hozzáfér, akkor még enni sem megy naponta haza, majd csak akkor jelenik meg, ha már elvégezte a "dolgát".
2012. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem,és köszönöm a választ. ő fiu cica,viszont még ilyen sosem fordult elő...és hiába hivtam nem jött elő...
2012. febr. 8. 11:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia! Velem pontosan ugyanez a helyzet... 2 éves fiú cica, tegnap reggel kiment, és még nem jött haza, teljesen pánikban vagyunk :( Nagyon remélem, hogy csak "csajozik" és nem sokára hazajön, mert imádom. Csak nagyon aggódok, mert baromi hideg van...

Egyébként a macskáknak gyakran van olyan "füstölt szalonna" szaga, mikor bejönnek, fogalmam sincs mitől, de nem attól, hogy szalonnát lopnak :)

Drukkolok a cicádnak :)

2012. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Itt a nagy hó, próbáld követni a kis lábnyomait, és rájössz, merre kószál az öreg : ) Biztosan hazamegy.
2012. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ittis nagyon hideg van..a hóban a nyomok a főutra vezetnek,többet nemtudok róla...
2012. febr. 8. 21:28
 6/12 anonim ***** válasza:
A füstölt szalonna szaga a fafüsttől van a cicának. Sokan tüzelnek fával, és a macskák ebben a hidegben előszeretettel tanyáznak padlásokon, kémények közelében.
2012. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
valószinüleg...ám MEGJÖTT A CICÁM^^ remélem a tied is hazamegy! ;)
2012. febr. 9. 14:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy meglett! :)
2012. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ezen kiakadni, de érdekelne, hogy mi annyira haszontalan a válaszomban, hogy csak 41%-ot ér :D Mert ÉN optimista vagyok?
2012. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tegnap az enyém is hazajött :)
2012. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!