Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El fognak felejteni a cicáim?

El fognak felejteni a cicáim?

Figyelt kérdés

Van 3 cicám, egy 4 éves, és két 2 éves házimacska. Nagyon-nagyon szeretem őket, és ők is nagyon ragaszkodnak hozzám. De áprilistól fél évet külföldön fogok dolgozni, ez már biztos, és oda nem vihetem őket magammal. Havonta járok majd haza, vagy kéthavonta.

Addig lesz a családban más, aki gondoskodik róluk, meg előre megveszek nekik mindent, de szerintetek egy macska emlékszik a gazdájára ennyi idő után? Vagy el fognak felejteni és már nem ragaszkodnak majd hozzám?


Volt olyan időszak, mikor csak hetente "láttak", és akkor mindig nagyon vártak haza, de ez elég hosszú idő. Szerintetek?


2012. febr. 8. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
A macska a helyhez ragaszkodik nem az emberhez.
2012. febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Előzőnek: ez nem igaz, vagy legalábbis nem teljesen. Az enyém hozzám ragaszkodik, háromszor költöztem vele.


Kérdező, szerintem nem felejtenek el, pláne úgy, hogy havonta-kéthavonta hazajársz. De biztosat én sem tudok. Valószínűleg ha letelik a fél év, akkor kell majd egy kis idő, hogy újra hozzászokjanak, hogy Te is ott vagy, de szerintem nem lesz gond.

2012. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mailerdeamon ***** válasza:
91%
Dehogy felejtenek el! Én is külföldön dolgozok legalább fél évet évente és a cicáim mikor meglátták hogy hazajöttem csak úgy rohantak oda hozzám!
2012. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát, nagyon remélem, hogy nem felejtenek el. Tudom, bután hangzik, és nem óriási probléma ez, de nekem ők nagyon-nagyon fontosak.
2012. febr. 8. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem óriási probléma : ) Ők fognak a leginkább hazavárni ..
2012. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy felejtenek! A férjem fél évet volt külföldön, a macskák ugyanúgy örültek neki sőt! azonnal őt ébresztették reggelente, mintha mi sem történt volna. Előtte mindig ő kelt hamarabb és etette őket, fél évig ott sem volt mindig engem ébresztettek, de már másnap reggel őt keltegette a macska megint, nem engem!
2012. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha havonta-2 havonta hazajársz nem felejtenek el.persze nekik is kell majd 1-2 nap ha hazamész,hogy hozzád szokjanak.úgyhogy,ne aggódj e miatt. :)
2012. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Elsönek: ha jól bánsz a macskáddal, ragaszkodni fog hozzád. Egy macska, ha kiegyensúlyozott, nem csak az otthonához ragaszkodik, hanem a gazdijához is, söt, a gazdihoz sokkal jobban! Ha jól szocializálódik, szobáról szobára követ téged, szereti veled tölteni a napját! 🙂

A kérdezönek: valószínüleg szomorúak lesznek kicsit a macskáid és keresgélni fognak téged. De én sem hiszem, hogy ilyen rövid idö alatt elfelejtenek!

2016. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!