Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaszállító táska vagy...

Halaszreka kérdése:

Macskaszállító táska vagy doboz/ketrec a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban? Viszonylag sokat utazok, de csak rövid távokat 20perc - 1 óra. Legtöbbet buszon, ahol szerintem kényelmesebb a táska, de nem tudom elég megbízható-e. A ketrec stabilabbnak tűnik. Melyik lenne a jobb megoldás?
2012. febr. 8. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

A lányom annak idején sokat utazott a cicájával, Pozsony- Érsekújvár, + még buszon haza a faluba ahol lakunk. Táskában hozta-vitte a cicát, és nem volt sosem gond vele. A táskás utaztatásért még fizetnie sem kellett. Szerintem sokkal praktikusabb mint a ketrec, pláne, ha csak rövid távú az utazás. Üdv.

2012. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 /Anita_'94/ ***** válasza:
Az attól is függ mekkora a cicád. Nekünk egy kb 10 kilós kandúrunk van és inkább a dobozban bízom :)
2012. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sajnos még nem tudom, hogy mekkora lesz a cicám, de a sziámik nem olyan nagy méretűek.
2012. febr. 8. 18:07
 4/9 Mailerdeamon ***** válasza:
Ha elég strapabíró a táska, van szellőzője ahol a cica nézelődni is tud akkor azzal szerintem jobban jársz, mert a boxot nagyon macerás cipelni. Én alkalmanként 10 percet sétáltam vele az állatorvosig 5 kilós macsekkal és a legkevésbé sem volt felemelő élmény. Széles, oldalra el kell tartani, elég fárasztó. A buszon is nagy helyet foglal, nemigen fér el az öledben.
2012. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A macska természetétől is függ. Egy nyugodt, barátságos cicához jobb a táska, de egy ideges, félős, netán agresszív macsekhoz mindenképp doboz ajánlott.
2012. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is táskám van, a macsekom egy kb. 3,5 kg-os nőstény. Én nagyon szeretem, kényelmesebb cipelni, mint egy dobozt, plusz ha hidegben utazunk, könnyebben be tudom bugyolálni akár a kabátom alá is. Stabilnak nem stabil, ha lerakom a földre és nagyon akciózik benne a cicu, akkor felborul.
2012. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a ketrecre szavazok.

Gondolj bele, hogy ha például orvoshoz vinnéd, vmi műtétre vagy hasonlóra, egy táskában nem fér el úgy/nem olyan stabil, mint egy ketrecben.

2012. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Buszon praktikusabb a táska. A hordozó elég nagy, nem tudod hova rakni, ha sokan vannak, nem foglalhatsz vele el egy plusz ülést. És a táskában szerintem nyugodtabb marad, nem idegesíti a sok ismeretlen. Rendszeresíts egy takarót, amit állandóan viszel vele.
2012. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a dobozt ajánlanám abba is lehet puha takarót rakni viszont annak biztos tartása van, nem nyaklik el ha nekidől a cica, ami biztonságra buszon különösen szüksége van a cicának.


Az én cicám 10 órákat utazik kocsiban, ha 2 hetes családlátogatásra megyünk és dobozban semmi baja nincs :)

2012. febr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!