Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa macska megfázás jelei?

Vicuska87 kérdése:

Perzsa macska megfázás jelei?

Figyelt kérdés

Mik a megfázás jelei egy perzsa macskánál?

2 hete van nálam, én vagyok az új gazdi. Törzskönyves, fajtiszta, minden oltását megkapta, és 22 hónapos.

Ahogy odahajolok hozzá, hallom, ahogy veszi az orrán a levegőt, kicsit ilyen szörcsenés féle hallatszik. Ez normális? Vagy csak én reagálom túl!

Milyen szagúnak kell lenni a szájának?



2012. febr. 10. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megfázott, váladékos az orra, nehezen szuszog, és sokat tüsszög. A szájukat nem szoktam szaglászni. :D

De ha ezeket a jeleket tapasztalod, megfázott. Vidd el állatorvoshoz, ő majd ad rá valami gyógyszert. :)

2012. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennél a fajtánál különösen figyelni kell a felsőlégúti megbetegedésekre. El nem tudom képzelni, milyen szörcsenésre gondolsz, legjobb ha elviszed dokihoz.
2012. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a szája büdös, valami nátha, de lehet szájfekély is. A perzsa eléggé kényes fajta. Vidd el orvoshoz minnél előbb, hogy ne hogy idülté váljon.
2012. febr. 11. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!