Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a cicám és nem tudom...

Beteg a cicám és nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az állatorvos azt mondta, hogy valószínűleg valami mérget evett, de van egy kis esélye, hogy túlélje, mert úgy néz ki csak kevesebb mennyiséget evett meg. De nem tudni túléli -e. Már 4. napja szenved..

Ma felugrott, amikor a kajás zacskót hallotta zörögni. 4 napja nem eszik semmit.. most sem evett, csak nézegette a párizsit meg a tejet.

Szerintetek mást megenne? Nem tudom mire várhat, hogy adok neki..


2009. jún. 2. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Van valami kedvenc kajàja? Pl hal, vagy csirke... Azzal màr pròbàlkoztàl?

Vagy lehet, hogy nem kellene eroltetni, majd tudni fogja o, mikor ehet màr. Szorìtok nagyon, hogy helyrejojjon!

2009. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon imádja a tejet meg a párizsit. Meg ezek nem is olyan fűszeresek. Azért gondoltam erre. De próbálkoztam már fasírttal és csirkével is. Aztán lehet, hogy tényleg csak ki kell várnom. Csak olyan nehéz..


Köszi szépen!

2009. jún. 2. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha még gerjed a párizsira egy kicsit is,akkor az jó jel!Az a rossz,ha már egyátalán nem érdekli az étel,sőt el is fordítja a fejét ha megérzi a szagát. Szóval van remény! Gondolom még vinned kell orvoshoz injekciókra! Mondjuk az jó lenne ha hányna,vagyis ha hányt ezelőtt az jó jel,mert akkor tisztul a cicus. Az én cicám már 3szor átesett át mérgezésen.Egyszer 3 hétig nem evett semmit,mégis túl élte! Szívós állatok ezek! A hányáshoz még annyit fűznék hozzá,hogy fontos,hogy milyen színű,azt mindenképp figyeld és tájékoztasd az orvos! Biztosan rendbe jön a macsekod!
2009. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Igen már első este hányt..talán akkor ez tényleg jó jel. Köszi a biztatást és az információkat. De az én állatorvosom nem adott injekciót a cicámnak. Kellett volna?
2009. jún. 2. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Naná hogy kellett volna! Sőt, infúzió sem ártott volna.
2009. jún. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!