Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi az igazság a macskamentával...

Mi az igazság a macskamentával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olvastam róla, hogy a cicák szeretik az illatát:).Nos szereztem macskamentamagot és nagy örömmel várom, hogy kibújjanak! De hová ültessem a kertben? És elég, ha valóban a szárított levelével beillatosítom a fekhelyét a cicának? Vagy létezik valóban spray-formájában is? Hogy hívják? Hol kaphatnék ilyet és mennyibe kerül?
2008. ápr. 7. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom,hogy a mi macskánk szinte extázisba esik,amikor a kertben talál egy kis macskamentát,és le sem lehet rángatni róla,annyira szeret benne hemperegni.Kint a kertben nálunk simán megnö a fű között is,a cicát meg odaviszi az orra.
2008. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatomat írom le. Én vettem a Fressnapfban macskamentát csepp formájában amihez, egy olyan labda volt, aminek a közepébe kellett csepegtettni az anyagot. Gondolom, hogy ismeritek. Na szerintem kész átverés az egész semmi reakciót sem váltott ki a macskámból, csupán pénz kidobás volt, úgyhogy senki ne vegyen olyat.
2008. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma vettem egy macskamentával befújt cicajátékot. Az egyik macskámat teljesen hidegen hagyta, rá se nézett. A másik még most is ott hempereg a földön, és döröglőzik a játékhoz... Amúgy már régebben is találkoztak ezzel az illattal, és mindkettő mindig így reagált. Tehát egyik macskának bejön, másiknak meg nem.

A mentás macskám a herbária nyugtató teájának dobozára is izgul, úgy kell róla levakarni. Mint egy kis drogos.

2008. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem a boltokban kaphato szaritott es egyeb formatumban kaphatok nem sokat ernek. Mi is vettunk, de hidegen hagyta a macskakat. Talan abban lehet valami, hogy a kertben frissen ultetettre ''harapnak '' a macskaka :)
2008. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Teljesen beindul tőle, elkezdi támadni és beledörgölőzik. Hempereg, mindent csinál, imádja.
2008. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
17%
Én azt olvastam, hogy a nagyon fiatal macskák és az idősebbek nem reagálnak rá, de egyébként nagyon szeretik,pl a fekhelyüket érdemes bekenni vele.
2009. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 2 vörös-fehér macskám, Maszat és Csibész, ők megvoltak bolondulva azért a labdáért, de a mostani cicánk, Jánoska húzza tőle az orrát. Hát igazából gondolom van amelyik szereti, valamelyik nem. A spray-ről nem tudok semmit.
2011. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!