Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom bolhátlanítani a...

Hogyan tudom bolhátlanítani a cicámat?

Figyelt kérdés

Olvasgattam és nem tudom mi lenne jó, mert sok helyen írják, hogy a bolhák jó része már immunis a bolhanyakörvekre.

Kinek milyen módszer vált be ebben a témában?

Köszi a válaszokat.


2012. febr. 11. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz
2012. febr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tarkóra cseppenthető spot on.
2012. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Van házilag is bolhaírtó. Kézzel is ki lehet szedni. Csak macerás. Mindenesetre egy sima alapos fürdetés nem árt!! Csak nehogy emberi samponnal, inkább sima vízzel, csak mert az én cicámat egyszer megfürdették a szüleim emberi samponnal... és olyan kitevő volt a samponban, hogy több kárt okozott mint hasznot, bőralergiája lett..
2012. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 borcsi02 ***** válasza:
70%

Én is sokat küszködtem a cicákon folyamatosan visszatérő bolhákkal,és több helyen érdeklődtem ezügyben.

Kezdetben próbálkoztam Frontline cseppekkel(ez először működött,másodjára egy hónap helyett már egy hét múlva vakaróztak szegények.Emellett senkitől nem hallottam pozitívat erről a szerről).

Akkor próbálkoztam a fürdetéssel+bolhanyakörvvel,de SEMMIT nem használt,annyira gyengék ezek a cuccok,ráadásul nagyon rossz szaguk van,ami a bolhákat nem,csak a cicákat zavarták.

Én is tanácsot kértem állatorvostól,és ő egyértelműen az Advocate bolhairtó cseppet ajánlotta,ami nem csak külső,hanem belső élősködőkre is hat.

2012. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bolhanyakörv semmit nem ér. A bolha cseppek meg 3 hónapig tartanak, kb 2000 ft. Nekem drága.

Ami bevált mástól hallottam és kipróbáltam. Mindenre jó, bolha, hangya, stb. Csak vigyáz a macska szemébe ne kerüljön!(Kutyát is ezzel szoktam befújni, bolha ellen)

Neve.

Biokill, a gazdaboltban szoktam venni.

[link]

2012. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ès a spray- t hogyan kell használni? Nem fogja lenyalni a szőrèről?
2016. nov. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!