Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van osszefugges a ket dolog...

Van osszefugges a ket dolog kozott a macskamnal? Miert lett ilyen?

Figyelt kérdés
a cicum most tuzel eloszor mar 5 napja. szobacica mindig az alomba vegzi a dolgat pici kora ota. most minden osszepisil amit csak tud, fotelt agyat szonyeget a ruhaimat es sajnos nem tudom eltuntetni a szagat. miert csinalja ezt?
2012. febr. 12. 07:09
 1/5 anonim válasza:

Terület megjelölés. Ez nem kifejezetten pisi, ez mondjuk úgy "spéci" pisi.

Amíg nem ivartalanítják, addig ez nem fog megváltozni.

2012. febr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
terület jelölés. fogja is csinálni ha nem ivartalanítod, készülj fel rá
2012. febr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most fogamzasgatlot fog kapni 2 honapig amig osszegyujtom az ivartalanitasra a penzt-tudom ez karos lehet de 2 honapig csak nem fog artani neki. igy is fogja csinalni?
2012. febr. 12. 08:32
 4/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló néhány nap múlva kifejti hatását, és megszűnik a tüzelés. Ha szerencséd van a pisilés is a helyére fog menni. Nőstény macskáknál ezt a fajta terület jelzést én még nem vettem észre. Ám volt egy cicám, nőstény, aki ezt csinálta, tüzelés nélkül is. Én ecetes vízzel mostam át a pisis részt, az elveszi a szagot. Egy idő után abba hagyta, nem tudom miért csinálta. Mindig csak az ágyat pisilte le, mást nem. Mintha ki akarta volna sajátítani az én helyemet.
2012. febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 borcsi02 ***** válasza:
Nálunk a szagos pisi eltüntetésére jó adag Vanish-t használtunk,kis vízzel,szivaccsal nagyon erősen dörzsölve,és elég jól eltünteti a foltot+szagot..Azért szőnyegeket én sem akartam heti 2x tisztítóba cipelni..:)
2012. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!