Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska etetése kutyatáppal?...

Macska etetése kutyatáppal? Neten nem találtam semmit. Lehetséges, lesz-e valami baja?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 13:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ne mérgelődj, sok embernek sokféle véleménye van. Hosszú távon ne etesd állandóan kutyatáppal, mert mint írtam, abban nincs taurin, ami szívizom elfajuláshoz vezet. Vegyél neki olcsóbb macskakonzervet inkább, vagy felváltva etesd.
2012. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
tegnap 23:43, Oké, köszi, megpróbálom!
2012. febr. 13. 00:48
 23/25 anonim ***** válasza:
Azért válaszoltam indulatosabban mert nem tudom még hány embernek kell leírni a tényeket hogy végre elhidd azt amit józan paraszti ésszel magatoktól is tudni kéne. Ehhez nem kell állatorvosi szakvélemény sem 3 diploma, a kutyakonzerv KUTYÁKNAK a macskakonzerv MACSKÁKNAK való. Annál a "minőségnél" aminél már mindegy hogy kutya hogy macska eszi pedig már a maradék is jobb.
2012. febr. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Zoltán112 válasza:
minden jószágomat kutyust , cicát házikoszton tartottam mindig is. Nemtudom mi rengeteg taurint tartalmazhatott a főztöm :D de nemdöglöttek ki a macskáim soha , ;D pedig nem szokásom taurinnal főzni. Amúgy legutoljára a taurin feltüntetését a macskatápokon csak a köjökmacskatápon láttam
2017. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A házikoszt is tartalmazhat taurint. Például a csirke / marhamájban elég sok taurin van, de egyéb húsokban is van. Valószínűleg ezért nincs baja a házikosztal etetett macskának.
2017. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!