Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az előbb mentem ki és az ajtó...

Az előbb mentem ki és az ajtó előtt feküdt a macskánk nem láttam és véletlenül ráléptem a lábára. (bővebben lent) lehet ettől valami baja a macskának?

Figyelt kérdés
a cipőmet igazítottam úgyhogy egy lábbal álltam a lábán csak akkor vettem észre mikor nyávogott addig nem is figyeltem hogy ott van mikor észrevettem röktön levettem a lábamat a lábáról de láttam hogy a cica sántít lehet valami nagyobb baja a macseknak?
2009. jún. 3. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
attol függ hány kilo vagy :) én azert megnézetném
2009. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem lesz semmi baja, a cicák sok mindent kibírnak. Az enyémnek egyszer rányitottuk a tappancsára az ajtót, néhány órán át sántított, de másnapra szerencsére semmi baja nem volt.
2009. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
63kg. vagyok
2009. jún. 3. 15:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már nem sántít akkor nem lett baja, én is mindig rálépek a macskáimra, mert jó szokásuk hogy arra mennek amerre épp lépek. Bajuk még sosem lett emiatt. Pedig elég súlyos bakancsom van:)
2009. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ne aggódj nagyon. A macskáknál úgy, mint a kutyáknál jelen van a "szimpátia sántítás" azaz kicsit ők is sajnáltatják magukat, van eszük ;-))

Máig is szégyellem, de én egyszer a kocsiajtót csuktam rá a macsekom farkára, ami ugye elvileg elég könnyen törik.. Szegény cica csak sikított, meg én is, mire felfogtam, mi is történt. De még csak meg sem görbült, fél óra múlva már a kutyát gyilkolta :-)))

Ne aggódj :)

Üdv!

2009. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A macskák egy dologhoz nagyon értenek: útban lenni XD

Az enyémeim is profi szinten művelik, egyszer a fiatalabbik teljes erejéből nekirohant a sípcsontomnak fejjel...pár percig egyhelyen gondolkodott magában, de nem mozdult, aztán mintha mi sem történt volna...


Ha holnapra nem javul, akkor vidd orvoshoz, de egyébként ha holnapra nem sántít, akkor szerintem nem feltélenül kell megvizsgáltatni

2009. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az semmi én anno többször is ráléptem a görényemre:Dbebújt agy ruhakupac alá:$de volt oylan is hogy izomból fejberúgtam szegényt mert nem vettem észre:$félelmetes hogy ezek megse kottyannak neki de ha beakad a karmocskája a szőnyegbe ordít:D
2009. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aha köszi remélem hogy nem lesz baj amúgy kinti macsekról van szó és mindig lábalatt van
2009. jún. 3. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!