Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? Nagyon szeretem...

Mit csináljak? Nagyon szeretem és nem akarom, hogy meghaljon!

Figyelt kérdés
A macskám már nagyon öreg nem tudom pontosan hány éves de 4éve van velem akkor fogadtam be már akkor se volt fiatal! Most viszont már enni is alig bír és látom, hogy nagyon öreg! Annyira rossz így látni! Félek, hogy már nem sok van hátra neki!:'( Am. kinti cica! Szerintetek mit csináljak?
2012. febr. 13. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a cicádat.

Az én cicám nem volt ugyan öreg, de ő sem evett egyik naptól kezdve,és 2 hét múlva eltűnt. ez 2010 nyarán történt, szerintem elpusztult szegény.

Bizony nehéz döntés előtt állsz, ha úgy látod, nincs számára remény, tanácsos lenne állatorvossal elaltatni.

Mert azt még rosszabb végignézni, ahogy egyre gyengül. :'(

2012. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) Nekem is nagyon sok cicám tűnt el mert a házba sajnos nem tarthatom:( Ez a cicám meg van 4éve és mellette mindig volt még egy cica de ő az aki mindig tud magára vigyázni, sokszor születnek cicái még tavaly nyáron is voltak kicsik, sokat hozott egeret de soha nem ette meg hanem a kiscicáinak adta:) Még annyira nem gyenge szokott járni vadászni is még biztos nem altattatnám el, de már látom rajta, hogy öregszik! Pár hétig most se volt itthon már azt hittem nem is él de most szerencsére hazajött:)
2012. febr. 13. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nehezen eszik, lehet hogy csak a foga fáj, meg kell nézetni! A mi cicánknak is ez a baja, holnap húzzák ki a fogát.
2012. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor elviszem megnézetni:) remélem csak az a baja:))
2012. febr. 13. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidd el, lehet, hogy csak valami nyavajája van. A mi macskánk is összeszedett valamit még menni sem bírt, pedig csak négy éves.
2012. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!