Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek valami komoly...

Szerintetek valami komoly baja lehet? (tobb lent)

Figyelt kérdés
A 7 honapos cicam nem iszik tejet(pedig az nagyon szereti),eszrevettem hogy nagyon lefogyott es megragta a bolhanyakkorvenek a veget.Szerintetek az okozhat neki valami betegseget?
2012. febr. 14. 19:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

bolhanaykörv:méreg van rajta.

a cicák számára a tej gyomor problémát okoz, kiscicáknak a tehéntejhalálos is lehet...

2012. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Orvoshoz nem vihetem,mert nincs penzem allatorvosra...

Remelem nem mergezte meg magat,mert csak kicsi ragta meg.

Koszi a gyors valaszt.

2012. febr. 14. 20:01
 3/22 anonim ***** válasza:

Úristen minek tartasz macskát ha nincs pénzed rá?? És ha éppen haldokolna akkor mivan?

Hát igen a bolhanyakörvebe méreg van!

2012. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
valószinűleg a tejtől hasmenése volt (nem tudja a tejben lévő laktózt emészteni) és ezért fogyott le. ne adj neki tejet max cica tejet, vagy laktóz mentes tejet. ha nem nagyon rágta meg a nyakörvet akkor talán nem lesz baja tőle. (egyszer a kutyánk is leszedte magáról valahogy és megrágcsálta, de nem lett tőle baja)
2012. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

van penzem a macskamra de nem rohanok mindenert allatorvoshoz,ha nem muszaj!

A szuleim is azt mondtak hogy nem lesz semmi baja,mert csak egy picit ragta meg.

Az utolsonak koszonom a valaszt,kicsit megnyugodtam:)

2012. febr. 14. 20:18
 6/22 Mailerdeamon ***** válasza:

Ha lefogyott az nem a bolhanyakörvtől van. Amúgy hogy a fenébe rágta meg? Méretre kell vágni.


A tejet nem kell erőltetni. Mi néha adunk, de csak jól felvizezve. A fogyás mellett milyen a közérzete? Féreghajtás volt?

2012. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

nem eroltettem a tejet,csak csodalkoztam hogy nem itta meg.

Szerintem azert fogyott le,mert kicsereltem a kajajat es lehet nincs annyi vitamin neki,de holnap veszek neki mast.


A viselkedese nem nagyon valtozott.


Es koszi a valaszt!Kivancsian varom a tobbi valaszt is!

2012. febr. 14. 20:44
 8/22 A kérdező kommentje:
Ja,es elfelejtettem irni,hogy en is tettem a tejbe vizet.
2012. febr. 14. 20:46
 9/22 anonim ***** válasza:
Féreghajtás volt?
2012. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az ennivalóban nem a vitamin a lényeg, hanem a tápérték. Ne tasakost adj neki, mert az nagyrészt szója és szaft, amitől nem lakik jól, csak átmegy rajta szinte emésztetlenül.
2012. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!