Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy cicám. Utcán kaptam és befogatuk. Mivel nagyon kicsi volt így bent lakott és még most sem járt kint soha,mert nagyon hideg van. Majd csak tavasszal. Ezzel nem is lenne semmi baj, csak nagyon rossz szokásai vannak. Amikor van az asztalon étel, akkor mászik fel é ellopja. Rendszeresen megszídtam, de semmitnem ért. Mit csináljak? Tippek?
2012. febr. 14. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy vizipisztolyt készíts a kezed ügyébe és ha fenn van az asztalon, spricceld le.
2012. febr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon ügyes cica! : )

csak így tovább!!!

2012. febr. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 /Anita_'94/ ***** válasza:
A vizipisztoly nekünk is bevált. Picikorában állandóan a növényekkel harcolt és néhányat sajnos le is győzött. Ezért fogtam egy vizipisztolyt és elbújtam vele az ágy mögé és amikor elkezdte, sunyiba lelövöldöztem. Ezt párszor eljátszottuk és azóta leszokott róla. Szegény gyűlöli a vízet...
2012. febr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vizipisztolyt en is probaltam,de nekem nem hatott,mert az en cicam szereti a vizet:))
2012. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!