Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másfél hete születtek kiscicái...

Másfél hete születtek kiscicáink és ma hajnalban arra ébredek, hogy az ágyamra vitte az anyukájuk a kiscicákat, hogyan tudnám azt elérni, hogy visszamenjenek a dobozba?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 09:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Minden rongyot kicseréltem a dobozukban és mégis az ágyamra viszi őket
2009. jún. 4. 09:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is örülhetsz, mert a cicád bízik benned, rád bízta a kölykeit. Másodszor: egyszerűen hívd oda az anyacicát, s tedd vissza a dobozba a kölyköket az ő tudtával. Lehet, hogy kellene keresned egy jobb helyet a doboznak, a cica ezek szerint nem érzi igazán jónak, azért veszi ki belőle a kicsiket. Próbáljatok másik helyet találni, de az anyacicának mindenképp mutasd meg, amikor költözteted a kölyköket!
2009. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
milyen fajta a cicó?
2009. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nagyon édes lehet.

Nekem azt csinálta a macskám, hogy nyáron mikor megszült, meleg volt és a szobám ablaka nyitva volt (egyébként a teraszunkra néz az ablakom). Mikor mentem haza, olyan furcsa volt a szobám. Hozzáteszem az egyik szerényem ajtaja elég rossz volt, ha sokáig nyomkodta az orrával, akkor ki tudta nyitni. Hát benéztem oda és az összes kiscica ott volt a polcon... Meg mikor onnan kivettem, akkor az én cicám is próbálkozott hogy az ágyamra pakolta őket... Elég akaratos cica volt, de aztán megértette hogy ott mégsem lehetnek. Visszatettem őket a helyükre, beszéltem hozzá, és mikor együtt voltak a dobozban sokat voltam mellettük, simogattam őket, hogy nyugodjon meg.

2009. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
nagyon arik lehetnek.már biztos nem érezte biztonságosnak azt a helyet.nekem egyszer a cicám apukám lehúzott kocsi ablakán behordta őket a pedálokhoz.
2009. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz nagyon édesek! Ha kitartón és kellő türelemmel "elmagyarázod" a cicádnak ,hogy hol a helye megfogja érteni.Most biztos kényelmetlen ez a szitu de nagyon bízik benned a cicád.Azért figyelj nagyon az anya állatra nincs-e valami baja ! Láz stb.Lehet azért akarja Rád bízni a kicsiket.
2009. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs eléggé biztonságos helyen a doboz a macska számára, valami eldugottabb helyre rakd. Nálunk ez szokott a gond lenni. úgy gondolhatta a te ágyadban biztonságban vannak:)

Az én macskáim a pincében voltak amíg kicsik, de oda mindig bejárt a család cicázni így a macska átvitte a kicsiket a kutyaházba. Na azon aztán megijedtem, mivel egy nagy kutyám is van.

2009. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!