Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom, hogy hol vérzik a...

Nem tudom, hogy hol vérzik a cicám?

Figyelt kérdés
Kb 2.hete ivartalanitottam a fiu cicám ,és utánna semmi tünete nem volt!Egy hétnek utánna a mosdoban és a kádban nagyon pici vér pöttyeket találtam!Közbe a fogát is elkezdte váltani és a pöttyek továbbra is vannak,de máshol nem találok csak ezen a két helyen!Sajnos nem tudok rá jönni hogy honnan erednek!Én ugy látom hogy az ivartalanitás után maradt seb szépen be van gyogyulva.Létezhet,hogy a szájábol jönnek a vér pöttyek!(kb. akkorák mint a gombostü feje)?Vagy a talpábol?Teljesen tanácstalan vagyok mivel a cicán nem látok semmi tünetet!!!
2012. febr. 17. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a fogváltástól és azért találod ezen a két helyen, mert próbál a csapból inni :-) esetleg odaütheti kicsit a fogát a csaphoz.
2012. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha sétáltatod a cicád akkor vizsgáld meg jól a talpát hogy nem-e állt bele vlmi tüske vagy ilyesmi ! Ha nem találsz semmit akkor viszont vizsgáld meg a sebét lehet abból jön a vér ! HA ONNAN SEM AKKOR CSAKIS A FOGA VÉGETT ! Remélem tudtam segíteni :)
2012. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!