Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskát vehetnék a...

Milyen macskát vehetnék a nővéremnek?

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz a születésnapja, és mikor találkozunk folyton azt hajtogatja, hogy mennyire szeretne egy kiscicát. Ezért elhatároztam, hogy veszek neki egyet. Tudom, még van idő de szeretek előre tervezni! :) Szerintetek? Nektek melyik a legszimpatikusabb macska. a kopaszokat meg a lógófülűeket nem szeretjük annyira :/ :) csak úgy szeretném most idegenek válaszát kérni:) Előre is köszönöm!
2012. febr. 17. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Házi macska, mindenek felett. Bár már sok-sok éve epekedek egy bengáli vagy egy savannah után, de ez a jövő zenéje még.

De ha olcsón akarod megúszni, vagyis nem akarsz 100-200 ezret fizetni és talán egy-két évet várni egy kiscicára, akkor az egyszerű, de tökéletes házi macska lesz a befutó neked.

2012. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem őt kérdezd meg, hogy milyet szeretne, lehet, hogy már kinézte magának.

nekünk sima(fajtába nem sorolt) házi macskáink vannak kóbor cicák akiket befogadtunk. nincs velük sok gond igazából, és okosak. menhelyen sok van belőlük.

a sziámi macskák is nagyon tetszenek, meg a ragdoll, burma.

de nagyon sok fajta van. vannak olyan oldalak, ahol leírják a különböző macskafajták tulajdonságait, az alapján könnyebben választhatsz

2012. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaja. Keress egy szép házicicát és mentsétek meg. Nem tudom mennyi ideje, pénze van rá, lehet nem kellene bonyolítani a dolgokat egy fajmacskával. Azok azért érzékenyebbek. Csapj fel pár hirdetési oldalt, sajnos bővel válogathatsz.
2012. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt menhelyre, ne vegyél fajtaiszta cicát, mikor egyszerre akár kettőt is megmenthetsz.
2012. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már megvan!
2012. febr. 23. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!