Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskaeledelt ajánlasz...

Milyen macskaeledelt ajánlasz ivartalanított cicának?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam, és már tudom, hogy mik a legfőbbek (Hill's, Purina, Royal Canin, Waltham), de úgy tudom, alacsonyabb árkategóriában is van kifejezetten ivartalanított cicáknak való eledel. Tudna valaki konkrétumot mondani? (Tapasztalt macskatartók válaszát várom.)
2012. febr. 20. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Whiskas
2012. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
nem kell annak különlegesebb kaja. Max figyelsz hogy ne hízzon el. Amúgy ajánlom a füstölt csülkös babgulyást, a körömpörköltet krumplival.
2012. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cat Chow, Frieskis,
2012. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom mondani, hogy mit ne. Cat Chow. Én ezt etettem a kandúr cicámmal ivartalanítás után, és mégis húgyköves lett. :( Úgyhogy most már egész életében Royal Canin Urinrary-t fog enni.


Állatorvos ajánlott egy Sanabelle nevű tápot. Nem lehet akárhol venni, de neten több helyről lehet rendelni. Ez sem annyira olsó,de állítólag nagyon jó.

Még a Happy Cat-ről hallottam jókat, és az viszonylag olcsóbb is.


Tapasztalatom nincs ezekkel, de én nagyon ráfizettem hogy nem a legjobbat választottam annak idején. Ha már akkor sokkal jobb minőségű tápot veszek a cicának, akkor most nem kéne aranyárban lévő gyógytáppal etetni.

Úgyhogy én a helyedben nem kockáztatnék.

2012. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kandúr vagy nőstény?Szerintem,ha olcsóbbat akarsz,akkor Cat Chow vagy Friskies.Én ezeket szoktam adni az 5 hónapos kandúromnak.Jövő hónapban visszük ivartalaníttatni,úgyhogy utána ő is sterilized tápot fog kapni.
2012. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kandúr cicám van. Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Én is a húgykövességtől félek, nem az elhízástól, arra oda lehet figyelni. Úgyhogy nagyon-nagyon köszönöm a 4. válaszolónak, pontosan ilyen választ vártam!
2012. febr. 21. 08:09
 7/8 anonim ***** válasza:

bocs, hogy nem egészen a kérdésre válaszolok, de ez érdekelhet:

10 tévhit macskatáplálás ügyben, részletes magyarázattal, logikus érvekkel.

[link]

egyéb kérdések és válaszok:

[link]

2012. márc. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindjárt elolvasom. De jó, hogy ilyen emberek is vannak itt. :) Legyen szép napod!
2012. márc. 2. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!