Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám alvás közben hangoka...

A macskám alvás közben hangokat ad ki, mintha halkan horkolna, meg szuszogna az orrával, ez normális, nem utal légzőszervi betegségre?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az állatok is horkolnak, nincs ezzel semmi gond.
2012. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem utal betegségre, a mienk is horkol, ha mélyen alszik.
2012. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam, mentek a kezek. Csak azért aggódtam, mert régen nem csinálta ezt. Nem csak horkolás szerű hang van, hanem mintha az orra "sípolna". De gondolom, ha baj lenne, akkor ébren is ilyen hangot adna ki.
2012. febr. 21. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek is sípol néha az orra ha alszik, tehát szerintem ez természetes.De ha aggódsz megnézetheted állatorvossal, nem szippantott-e be véletlenül valamit.
2012. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem lehet, hogy egy kicsit duci a macsek?

A mi macskánk ivartalanított (előtte lánynak számított :D), természetesen meghízott (nem annyira, de legalább 1 kilóval nehezebb) és ha alszik, a miénknek is fura hangokat ad az orra.

2012. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De igen, egy "kicsit" az. :))) (Ő is ivartalanítva lett.) Lehet, hogy ez az oka? Mondjuk most itt alszik a fotelben, és teljes a csend. :)
2012. márc. 7. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!