Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért öklendezik a macska az...

Miért öklendezik a macska az epilátor hangjától?

Figyelt kérdés
A cicánk, ha meghallja az epilátort, vagy ha a fésű fogain húzzuk végig a körmünket, esetleg celluxot tépünk, azonnal elkezd öklendezni. Szeretném tudni, hogy mi váltja ki belőle ezeket az ingereket?
2009. jún. 5. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hűűűűűűűűűűű komolyan mondod?? Ez nem semmi ilyenről még nem hallottam!! Boccs hogy érdemben nem tudok hozzászólni de ez megdöbbentő!
2009. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még nem hallottam, hogy öklendezik, de a mi cicánk is sok hangot utált. A celluxra emlékszem, meg ha köhögtünk vagy tüsszentettünk, arra is furán kerregő kis hangokat adott ki, mintha morogna vagy mint amikor a madarakat leste:) Nem szerette, idegesítették ezek a hangok. De ha semmi más tünete nincsen(!), szerintem nem kóros, a cicák érzékenyek.
2009. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, a madarak figyelése közben ő is kiad hangokat, mi csak "mekegés"nek hívjuk :) mint egy kis kecske. Biztos, hogy nem kóros, nincs semmi más tünet, de mindenesetre furcsa, s még az állatorvos sem hitte el nagyon :)
2009. jún. 5. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet még én sem hallottam. Szerintem idegesítheti, vagy megpróbálja utánozni esetleg... lehet kiskorában volt valami hasonló élménye ilyen zajjal.


Ha nincs más probléma, akkor szerintem ha teheted ne előtte használd az epilátort, tiszteletben kell tartani, hogy ő nem szereti :)

2009. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az én macskám is szokott ilyen hangokat kiadni a madára.
2009. jún. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem egyik barátom ha nagyon fölidegesiti magát van hogy hány lehet hogy a cicád is de elég furi
2009. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez nagyon vicces! Nekem Maine Coonjaim vannak. Az epilátor hangja az egyiknél olyan szintű ledermedést okoz.:D Bekapcsolod és amíg működik a macska nem mozdul, ha vmit hozzáérintesz a cicchez, rémülten, mint aki hipnozisból ébred, arrébb ugrik és tovább dermed:D Nem hiszem hogy nagyon keresni kéne az okát, kerülni kell ezeket a zajokat és kész.
2009. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
NAJOOO tudom, hogy regi a poszt, de ugyan ezt csinalja a cicam es egyszeruen nem talalok szavakat. vicces is, de iszonyazosan sajnalom szegenyt 😂
2019. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!