Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez milyen macska lehet?

Ez milyen macska lehet?

Figyelt kérdés

Állítólag sziámi, legalábbis az anyja az tuti, de elvileg az apja is. Létezik, hogy ez is az? Elég nyomi szegény:

[link]

[link]

alapból standard lenne a sötétkék szem. Bár a macsek még csak 4 hetes. Ilyenkor még lehet, hogy ez a normális.


2009. jún. 5. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Kiscicáknak mindig kék a szeme. Én sok ilyen kismacskát láttam és mindig azt gondoltam, hogy egy szép teknőctarka házimacska... Tudtommal a sziámi sokkal vékonyabb, sötétbarna a pofája, a teste meg olyan krém színű. De én nem értek hozzá. Nekem is volt ilyen színű kiscicám, de szerintem ő egyátalán nem hasonlít az álatlám látott sziámi macskákra, bár tényleg nem ismerem őket, meg a színeket.
2009. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jaja, egyetértek. Én is ismerem a fajtát, és sokkal másabb a standardja, de azzal nyugtatnak minket, hogy ez teknőc jegyű, (tortuise-point) és, hogy nyugodjunk meg, sziámi. Szerintem nem az, de ugye a végleges jegyek 6 hetesen jelennek meg. Ez amúgy is fehéren született.
2009. jún. 5. 20:10
 3/16 A kérdező kommentje:
hónaposan, nem hetesen
2009. jún. 5. 20:11
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
a kérdésre sajnos nem tudom a választ de hallod az de nagy ahogy az első képet csináltad! :D tökre olyan mintha fojtogatnád szegény cicát:D biztos nézhetett egyet mit akarnak vele csinálni:DD
2009. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
lassan exponál a telefonom, meg kellett fognom, hogy éles legyen a kép, de finoman tartottam
2009. jún. 5. 20:24
 6/16 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez sehogyansem sziámi....
2009. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
A kismacska is palacsintát evett a tányérból, amiben épp benne áll? Furcsa...
2009. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
:D:D:D kösz, megvolt a napi röhögés adagom. Nem, csak szokásom addig az asztalon tartani az üres poharakat, tányérokat, amíg már annyira nem zavaróak, hogy ne lehessen elférni tőlük. A macska a tegnapi palacsinta adagomat szaglászta :D de tényleg olyan mintha együtt ettük volna. :D
2009. jún. 5. 21:02
 9/16 A kérdező kommentje:
az infralámpával meg magamat melegítettem, mert tegnap hideg volt este :D:D
2009. jún. 5. 21:03
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

UV cica. :) UV = utcai vegyes, annak aki nem tudja. :D

Nekem sziámim van, de ez minden, csak nem sziámi, viszont aranyos. :)

2009. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!