Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért akarta elaltatni az...

Miért akarta elaltatni az állatorvos?

Figyelt kérdés
Van egy felnőtt nőstény cicám. Mind a kettő szemére vak. Ha valamit arrébb teszünk az udvaron vagy a szobában szegényke nekimegy... De más baja nincs neki! Sokat eszik, ügyes meg minden! Olyan élete van mint egy egészséges cicának! És... Ezt én is alig hittem el! Megfogott egy hatalmas patkányt! 3x is elvittük dokihoz( máshoz) és azt mondták, hogy vak. Meg még egy kicsit kisebb mint egy normál házi cica. Elsőnek kihívtuk az állatorvost és azt mondta, hogy elaltatja ha úgyis vak.. Miért akarta ezt? Már felnőtt cica egészséges csak vak. Vannak egészséges kölykei is. Köszönöm, és léci kíméljetek!
2012. febr. 23. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Miért nem tőle kérdezted ezt meg? Ő jobban tudja, hogy miért akarta, ha már akarta...

Abban persze teljesen igazad van, hogy teljesen szükségtelen és rossz döntés lett volna, élhet így is teljes, egészséges életet.

Csak gondolom egyszerűbb megoldásnak látta az altatást. Sajnos nem minden állatorvos olyan okos, mint amilyennek lennie kellene, de szerencsére ez csak egy kis részük.

2012. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle! Azt mondta, hogy "Nem jó semmire vak macska!!!!!
2012. febr. 23. 17:37
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
nem hiszem hogy tudta hogy olyan jó élete lenne...:(
2012. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 23. 17:41
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom egy egyszerű lódoktor volt...
2012. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát...
2012. febr. 23. 17:45
 7/13 anonim válasza:
85%
te jó ég, "nem jó semmire" felfogással az életben többé nem hívnám őt, az biztos. Hihetetlen, mit meg nem engednek maguknak emberek.
2012. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen! Mi sem hívtuk többet! Másik állatorvoshoz járunk!
2012. febr. 23. 17:56
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a Homér című könyvet. (Gwen Cooper írta)

Egy vak cicáról szól. Nekem nagyon tetszett. :)

2012. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jól van köszi! Majd elolvasom!
2012. febr. 23. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!