Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? Hogyan tartsam...

Mit csináljak? Hogyan tartsam távol? Mivel mossam le a házukat?

Figyelt kérdés

Van egy hosszúszőrű kandúr cica, aki folyton idejár hozzánk, és elfoglalja az enyémek helyét :( A kicsi csicám 1,5 éves nagyon fél tőle, és már nem is használja a házát :( ide is pisil, jelölget a kandúr. A nagy hidegekbe szokott ide, és én nagyon megsajnáltam, tiszta koszos a szőre és sebes a füle... otthon biztos nincs neki meleg háza :(

Elkövettem egy nagy hibát adtam enni 1x neki.

Mostmár mindig elkergetjük ha itt van, de nem tudom mit lehetne tenni. Szegényt sajnálom, de nem jöhet ide! Állítólag 2 utcval arrébb lakik, de nem tudom ki a gazdija...

Holnap le akarom mosni a cicaházakat, és kicserélem a párnákat.

Mivel mossam le őket? Nincs valami ami az idegen cicát távol tartaná, de az enyémeket nem zavarná?

Vagy ha nincs, akkor mivel mossam le ami nem irritálja a cicáimat? Szappanosvíz vagy mi?


2012. febr. 23. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Kutyákra lehet kapni kanriasztó spray-t, amit tüzelő szukákra fújnak, h ne menjen a közelébe kan. Talán működik kandúr macskáknál is, bár nem tudom...
2012. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!