Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tart valaki közületek Keleti...

Alinka kérdése:

Tart valaki közületek Keleti oriental havanna brown cicát? Milyen a természete? Nem általánosságban, hanem tapasztalatokat kérnék leírni.

Figyelt kérdés

Magyarországon van kennelje? Hol szereztétek be a cicát? Szereti a gazdáját, a társaságot?

Egy apróhírdetési oldalon találtam ezt. Szerintetek megbízható lehet? "Keleti ebony kiscicák. Folyamatosan orvossal ellenőrzött, féreghajtott. Nagyon játékosak, keresik az ember társaságát. Inteligens tanítható fajta. Alomra való szoktatás elkezdődött. És a telefonszám és cicakép."

9000 Ft nem túl olcsó a cicusokért?

Köszönöm a válaszokat.


2012. febr. 24. 15:18
 1/3 Viva2000 válasza:
Én nem vagyok ebben jártas. Azt ajánlom hogy állatorvostól kérdezd meg telefonon.
2012. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Viva2000 válasza:
Hány évesek a cicák? Ha idősebb nem ajánlom. Szerintem látogasd meg ha megengedik és látod majd az állapotukat. Szerintem megbízhatóak.
2012. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vasárnap megyek majd megnézni,egy kandúrka maradt már csak. 4 hónapos. Eddig csupa jót hallottam,olvastam erről a fajtáról, úgyhogy meglátjuk.:)
2012. márc. 2. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!