Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit vegyek a cicámnak születés...

Mit vegyek a cicámnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
fincsi Shéba-t:)
2009. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szereti :S Amúgy 11 hónapos perzsa macska.
2009. jún. 6. 17:12
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Egy élő fehéregeret, amit aztán elengedsz neki a szobában. Nyami! Vadászhat és ehet egyszerre! Élvezni fogja!


(most le fognak pontozni...)

2009. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Nyers csirekhusit vagy szálka nélküli nyers halfilét :)

az enyémek imádják. meg csirekmájat is :)

2009. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

egeret ne..

minősági tápt(Orijen,AcANA) és Almo Nature zacskós tápot,igaz nem olcsó de imádják(szardíniás,lazacos is van..)

2009. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Én tuti nem pontoználak le:DIrtó édes és vicces ötlet,kérdés,hogy egy macska aki életében nem vadászott megfogja e:DMég az enyémek sem,ösztön ide vagy oda:D

én játékot veszek nekik mindig am, és házi tortát készítek nekik gyertyával A torta amúgy tonhhal és az alja sima tortaalap,de azt nem hagyom h megegye XD

2009. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Az egeres vagyok. Na szóval van egy irtó cuki, és irtó lányos kinézetű fiú hófehér perzsa szobacicám. Régebben voltak fehér egereink akváriumban. Bolyhos állandóan velük szemezett. Aztán az egyik (nem tudom, hogy hogyan) valahogy összekotorta a faforgácsot az akváriumban olyan magasra, hogy amikor ráállt, akkor ki tudta rágni a szúnyoghálót, amivel letakartuk az akvárium tetejét. (40 fokos meleg volt, ezért levettük az akvárium tetejéről az üvegtetőt, és szúnyoghálót tettünk rá) tehát kirágta a szúnyoghálót és kimászott. Gondolom örült a szabadságnak, elkezdett a kis egérlábain rohanni, mire Bolyhos rávetette magát és behamizta. Én nem voltam itthon, mert főiskolán voltam éppen, csak egy kis vértócsa látványa fogadott, amikor beléptem a szobába, és Bolyhoskának az állacskája véres volt. És pont a főhím, Golyós hiányzott az akváriumból. Pedig Bolyhika sem vadászott még ez előtt életében, mivel szobacica.


De egyébként valamilyen cicajátékot is vehetsz nyugodtan neki, vagy csörgős labdát, ilyesmit.

2009. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
66%
Semmit, ajándékot vegyél inkább a barátaidnak és a családtagjaidnak :P
2009. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Én is vettem a cicámnak az 1. szülinapjára ajándékot,nem érdekelt,hogy ki mit mond! Én nagyon szeretem,úgyhogy idén is kap valamit:) egyébként bújócsövet vettem neki,amit azóta is sokat használ:)
2009. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
43%

Csontot.

Ja,nem bocs.

2009. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!