Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki segítsen!? Mit tegyek?

Valaki segítsen!? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A cicám pár nap alatt le fogyott és alig kap levegőt. A száján veszi a levegőt és nagyon nehezen, alig eszik . Szüleim szerint le eshetett valahonnan, vagy valaki meg rúgta és a tüdejét találta el . Külső sérülése nincsen . Nagyon el hagyja magát . Kérem aki tud írom, és segítsen, legszívesebben már rég állat orvoshoz vittem volna, csak sajnos erre nincs fedezetünk . Kérlek írjatok mit tanácsoltok!?
2012. febr. 24. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos orvoson kívül nem lehet mit tanácsolni. Tudom, hogy drága, az én cicámról most derült ki, hogy veseelégtelensége van, infúziós kezeléseket fog kapni...nagyon sokba kerül, és még nem is biztos, hogy használ :((( de nem lenne tiszta a lelkiismeretem, ha nem adnám meg neki ezt az esélyt.
2012. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet macskanátha vagy tüdőférgesség! Midenképpen irány az orvos!
2012. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te nem tehetsz semmit hisz nem tudod mi lehet a baj! Talalgatni nem erdemes! Remelem eltudod vinni dokihoz!!!! :(
2012. febr. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben nem lehet találgatni. De ha tegnap elvitted volna orvoshoz, lehet még meggyógyulna, az ilyen súlyos tünetekkel nem szoktak várni.

Lehet patkány mérgezés is, a tünetei tipikusak amit leírtál, de lehet a tüdőgyulladása, amit baktérium vagy vírus okozhat. Magától egyik sem gyógyul meg.

Szerintem vidd el a dokihoz és mondd meg neki hogy nem tudsz fizetni, általában adnak haladékot!

Mindenképpen vidd el a cicádat, mert valószínű, hogy nem fog így meggyógyulni!!!

2012. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!