Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cica orrával?

Mit csináljak a cica orrával?

Figyelt kérdés
Cicám macskanáthás, étvágytalan, nagyon le is soványodott, már 3 alkalommal kapott antibiotikumot, visszük is majd még dokihoz, közben fecskendővel etetem bébiétellel, de már azt sem akarja hagyni, folyamatosan kiköpi. Nagyon csúnya gennyes seb van az orrán, ami már kezd rászáradni, kamillázom, de nem sokat ér. Úgy gondolom, hogy az miatt nem eszik, mert levegőt se nagyon tud venni az orrán. Van valami tippetek, hogy mit lehetne csinálni az orrával, hogy tudjam rendesen etetni?
2012. febr. 25. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem napi 3xor betadinos vízzel kellene alaposan kifertőtleníteni, majd bekenni kék lukács kenőccsel, és/vagy neogranormonnal! Az orvos nem adott semmit az orrára? Próbálj meg a kajájába keverni egy kis probiotikumot és állatoknak való béres cseppet. Nagyon le van gyengülve az immunrendszere, mindenféleképpen próbáld meg erősíteni. Szerintem ne bébikajával etesd, hanem állatpatikában lehet kapni ilyen multivitaminos táplálék pasztát vagy mit, azzal kellene megpróbálni. Mindenképp menj el a patikába, beszerezni 1-2 dolgot!!

2012. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a javaslatokat, akkor majd szerzek rá kenőcsöt.

Minden nap szoktam neki adni Plerasan V szirup immunerősítőt, pár napja dupla adagot is kap, de az is csak fecskendővel megy, magától semmit sem eszik. Macska béres csepp is van itthon, azt is szoktam neki adni, napi 1-2 cseppnyit.

Kérdeztem állatorvost, mit lehetne kenni az orrára, azt mondta semmit, mert úgyis lenyalja. :/

2012. febr. 25. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!