Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák tényleg mindent...

A macskák tényleg mindent összepisilnek a házban annak ellenére is, hogy ha szobatiszták?

Figyelt kérdés

Néztem egy műsort, és végigvilágították a házat UV lámpával és mindenhol ott volt a folt, ami jelezte, hogy odapisiltek.


Ha ivartalanított a macska és ezért nem érez késztetést a jelölgetésre, szerintetek akkor is csinálná?


2012. febr. 26. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... lehet rosszul gondolom, de nálunk volt egy cica egy hétig, amíg nem tudtuk mamámékhoz vinni.

Még kicsi volt és bepisilt. Annak pedig nagyon büdös szaga volt.

Szerintem az érezni azért nem?

Jelölgetni, meg szerintem sem szokott, ha ivartalanítva van.

De egyik ismerősünk tart a lakásában cicát és nagyon jól nevelt, meg abszolút nem érezni a lakásban sem, hogy tartanak macskát.

2012. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekünk 12 éves macskánk van, soha nem pisilt még be legfeljebb kiskorában!!!

Ha van macskaalom, akkor nincs ilyen probléma, csak tanítsátok meg neki, hogy ott intézze a dolgát!!!

2012. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 LadyLoss ***** válasza:
Nálunk még a kerti macskák, akik bejártak a házba se pisiltek soha a lakásba, nemhogy a csak lakásban tartott macskáink. Még kicsinek se, rögtön az almot használták. Ráadásul a kiscica pisijének még nincs erős szaga.
2012. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abban a műsorban problémás állatokról van szó. Egyben kell nézni, miért viselkedett úgy, mit tettek vagy nem tettek a gazdái stb.
2012. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok, csak kíváncsiságból kérdezem, nem hiszem, hogy a közeljövőben macskát fogok tartani. Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 26. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!